Już dziś tapingi GFW Impact, nowe pasy i sytuacja głównego tytułu, Cornette w GFW?

Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 719

Już dziś w nocy w Universal Studios w Orlando odbędzie się pierwszy dzień tapingów GFW Impact. Announcer GFW, David Penzer poinformował na Twitterze, że na zapleczu tapingów gościć będzie jakieś "duże nazwisko". Nie jest jasne na ten moment, o kogo może chodzić.
Global Force Wrestling w czasie ostatnich tapingów zapowiadało, że 17 sierpnia ujawnione zostaną nowe tytułu GFW. Tak się też stało i w poniższym spoilerze można podziwiać nowe tytuły GFW, które będą reprezentować mistrzów federacji z Nashville, począwszy od rozpoczynających się dzisiaj tapingów.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Alberto El Patron, któremu w tym tygodniu został odebrany tytuł GFW World Heavyweight, opublikował na Instagramie oświadczenie, według którego były mistrz GFW sam zaoferował takie rozwiązanie sytuacji z tytułem mistrzowskim federacji z Nashville.

This is a positive guys I promise. Please treat it like such! God bless everyone and I hope you all have a great day! 🙏🏼

Post udostępniony przez Alberto El Patron (@prideofmexico)GFW ogłosiło, że już dziś podczas Impactu na żywo Bruce Prichard odniesie się do sytuacji dotyczącej tytułu GFW World Heavyweight. Przypomnijmy, że na dzisiejszej gali, oznaczonej jako Destination X, Alberto El Patron, zanim został pozbawiony tytułu, miał bronić pasa mistrzowskiego przeciwko Low Kiemu.

Według słów Dave'a Meltzera Jim Cornette miałby powrócić do GFW. Rola Cornette'a wiązałaby się z występami na galach. Nie byłby on więc wyłącznie postacią zakulisową. Jim pojawił się kilka razy na galach GFW zanim federacja połączyła się z TNA.

Podczas ostatniej konferencji dla mediów Sonjay Dutt ujawnił powody, dla których obecny GFW X Division Champion wybrał pracę w federacji z Nashville, a nie WWE. Dutt nie ukrywał, że głównym powodem była możliwość poświęcenia większej ilości czasu żonie i dzieciom.

Tyrus wydaje się powoli kończyć współpracę z GFW. W materiale filmowym na Instagramie ex-Brodus Clay wyjawił, że nie jest zadowolony ze sposobu, w jaki jest traktowana jego postać. W związku z tym nie zamierza brać udziału w rozpoczynających się dziś tapingach Impact.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy