Jon Moxley, Matthew Hannan, Brett DiBiase, WWE DVD`s, Sin Cara, Extreme Rules, i inne
Jon Moxley w FCW występuje pod swoim prawdziwym imieniem - Jonathan Good. Zawodnik zadebiutował wczoraj na gali FCW, biorąc udział w battle royal. Został wyeliminowany przez Ericka Rowana.
W tej samej walce w federacji Florida Championship Wrestling zadebiutował Matthew Hannan. Hannan występował poprzednio w federacjach Pro Wrestling Ohio oraz International Wrestling Cartel jako Matthew Justice. Zawodnik ten pojawił się w maju 2010 roku na gali WWE Superstars, gdzie wystąpił jako Matt Busch.
Pomimo różnych informacji z początku tygodnia, Brett DiBiase nie odszedł z federacji WWE. Jego postać znikła z rosteru FCW, jednak na ostatniej gali pojawił się, sędziując dwie walki.
Europejski dystrybutor WWE, na prośbę federacji usunął ze swoich planów kilka tytułów nadchodzących DVD. Są to: Hart and Soul: The Hart Family Anthology, The True Story of WrestleMania, Greatest Stars of the '90s, The Best of RAW 15th Anniversary oraz Raw The Beginning: The Best of Seasons 1 & 2.
Produkty związane z Sin Cara w sklepie WWE sprzedają się lepiej, niż ktokolwiek odpowiedzialny w WWE za marketing pierwotnie zakładał. W WWE rodzi się kolejna kura (po Johnie Cenie) znosząca złote jajka...
Oficjalnym themem gali Over the Limit będzie utwór Help Is on the Way w wykonaniu grupy Rise Against.
Sin Cara został przeniesiony na galę SmackDown, ponieważ w chwili obecnej nie jest zbyt pewnym zawodnikiem na ringu (nie dostosował się jeszcze w 100% do zasad walk WWE). Jako, że gale WWE SmackDown nagrywane sąwe wtorek, a emitowane w piątek, WWE ma czas na edycje walk, i segmentów, z których zarząd nie będzie do końca zadowolony.
Według serwisu The Wrestling Observer, gale WWE Extreme Rules na żywo oglądało około 10000 fanów.
- Tydzień według Vercyna - odcinek 6
- CM Punk, RAW DVD, Alicia Fox, Coach, Kelly Kelly, Michelle McCool, Christian,
Komentarze z forum (8)
Skomentuj newsaOficjalnym themem gali Over the Limit będzie utwór Help Is on the Way w wykonaniu grupy Rise Against.
No to nawet jak gala będzie totalnie chujowa. To już na wstępie można to zaliczyć do plusów! Rise Against \m/
HaHAah, nuta ostatnio najczęściej u mnie na kompie odpalana themem gali!, zajebiście!, OTL ogółem narazie dobre themy ma, Crash w tamtym roku też dużo razy muciłem :)
Cytat: Weed
Czyli moje przypuszczenia, że jesteś krową, potwierdziły się :)
Ma ktoś może link do battle royal ?
Hehe, ostatnio 'Help is on the way' stał się jednym z moich ulubionych kawałków, fajnie, że zostaje themem tak totalnie beznadziejnie zapowiadającej się gali. No i czyżby ten tytuł pojawił się tutaj nieprzypadkowo? ;)
Co do Sin Cary - cholernie się z tego powodu cieszę, daje to szanse na szybki push dla tego zawodnika, no i najważniejsze - na wypędzenia coraz bardziej schematycznego Mysterio.
Jak Wy to ja też muszę powiedzieć, że na razie Theme gali zapowiada się ciekawiej niż sama gala. Oby się nie okazało, że Rise Against będzie największym plusem Over The Limit. Przy okazji polecam wszystkim nową płytę RA. Help is on the Way... Save Us Y2J xD
sin gold kura
lub w skrócie sin kura he he xD
za dużo tu wulgaryzmu i przekleństw
czyli ta strona nie jest skierowana dla dzieci skoro nikt tu nie kontroluje wulgaryzmu
Komentarze