Johnny Gargano kontuzjowany? Rusev weźmie udział w MITB Matchu?

Arkao
Newsów: 1409

Zaraz po zakończeniu gali Backlash pojawiły się informacje dotyczące zbliżającego się Money In the Bank PPV. W walce wieczoru może dojść do walki rewanżowej między Jinderem Mahalem a Randym Ortonem. Powracający Rusev prawdopodobnie nie otrzyma szansy na zdobycie mistrzostwa WWE, a wystąpi w Money In the Bank Ladder Matchu. Co ciekawe, oficjele zastanawiają się, czy nie przekazać walizki właśnie w ręce byłego United States Championa.

WWE poinformowało, że Johnny Gargano odniósł kontuzję po ataku, jakiego dopuścił się Tommaso Ciampa na zakończenie sobotniego TakeOver. Cała sytuacja to oczywiście storyline, który ma wzmocnić heel turn byłego członka DIY.

Japońska zawodniczka Kairi Hojo, która podpisała w ostatnim czasie kontrakt z WWE prawdopodobnie będzie musiała zmienić swój finisher. Do tej pory kończyła walki po Diving Elbow Dropie, ale jak wiadomo, obecnie akcję tę wykonuje Bayley.

Jinder Mahal dzięki wygranej we wczorajszym main evencie w Backlash został 50 zawodnikiem, który sięgnął po WWE Championship.

WWE.com uruchomiło nową ankietę, pytając fanów, który członek grupy The Kliq miał największy wpływ na historię wrestlingu. Na prowadzeniu z 46% jest Shawn Michaels, ale zaledwie dwa procent mniej ma Triple H. Kevin Nash, Scott Hall oraz Sean Waltman zgromadzili łącznie zaledwie 10%.

Nakamura podsumowuje walkę z Backlash:


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy