John Morrison powrócił do ringu, Nowe walki oraz stypulacje dodane do karty Royal Rumble

Arkao
Newsów: 1409

John Morrison po ponad 8 latach przerwy powrócił do ringu WWE. Były mistrz Interkontynentalny pokonał Big E na wczorajszym SmackDown. Razem z The Mizem nadal prowadzi on feud z członkami grupy New Day. W tym momencie ciężko powiedzieć, jakie federacja ma dla nich plany, ale powinno się to wykrystalizować w ciągu najbliższych miesięcy. Mało jednak wskazuje na to, by otrzymali oni osobny pojedynek podczas Royal Rumble.

Do walki między Danielem Bryanem a Brayem Wyattem o pas mistrzowski Universal na Royal Rumble został dodany specjalny gimmick match. Dwójka ta spotka się między linami w Strap Matchu. Swój pojedynek otrzymał też powracający Sheamus, który zawalczy z Shortym G. Roman Reigns i Baron Corbin zmierzą za to w Falls Count Anywhere Matchu.

Tak jak można było się spodziewać, na Royal Rumble szansę na wygranie pasa mistrzowskiego kobiet otrzyma Lacey Evans. Zawodniczka ta zawalczy z Bayley. Podczas wczorajszego SmackDown nikt nowy nie został dodany do Royal Rumble Matchu kobiet. Męska walka tego typu ma za to aż 19 zapowiedzianych wrestlerów.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy