Jimmy Jacobs został zwolniony z WWE, Frekwencja gali Hell in a Cell

Arkao
Newsów: 1409

Wydaje się, że po kilku miesiącach promocji zespół Breezango stracił przychylność części oficjeli. Osoby te uważają, że Tyler Breeze i Fandango nie są już tak zabawni jak pierwotnie. Pierwotnie mieli oni zostać nowymi pretendentami do tytułów drużynowych SmackDown, ale ich miejsce zajęli Chad Gable i Shelton Benjamin.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że po kilku miesiącach przerwy ponownie połączeni zostali Erick Rowan i Luke Harper. Byli podopieczni Braya Wyatta tym razem będą występować jako Bludgeon Brothers. Pierwotne plany dla tej dwójki zakładały, że faktycznie stworzą oni zespół, ale wzorowany na oryginalnym Demolition.

Niedzielna gala Hell in a Cell nie została wyprzedana do końca, bowiem pustych pozostało około 2,000 miejsc. Mimo wszystko liczba 13.000 sprzedanych biletów jest dość dobra jak na brandowe PPV SmackDown.

Od kilkunastu godzin jednym z głównych tematów na zagranicznych portalach jest zwolnienie Jimmy'ego Jacobsa z funkcji writera Raw. Natychmiast zaczęła się masa spekulacji, że faktycznym powodem zwolnienia były zdjęcie Jimmy'ego z Bullet Club, które kilka tygodni temu zawitało na arenę Raw. Prawdopodobnie federacji bardzo nie podobało się jednak to, że Jacobs często udzielał się w mediach społecznościowych. Osoby odpowiedzialne za scenariusz mają surowy zakaz promowania siebie w internecie i kilka lat temu z tego samego powodu zwolniony został Brooklyn Brawler. Do tego w ostatnich miesiącach były zawodnik federacji RoH często przebywał na urlopie przez problemy rodzinne.

The Shield vs Team Hell No and Undertaker:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat: TJCACPJ

Osoby te uważają, że Tyler Breeze i Fandango nie są już tak zabawni jak pierwotnie.


No tak to bywa, jak bez przerwy tłucze się ten sam segment (chociaż ja osobiście nie podzielam zdania). Oczywiście nikt nie uderzy się w pierś i nie powie, że ten element trzeba poprawić, zamiast tego lepiej winę zwalić na Breezango, którzy na pewno nie rozpisują tych skeczów samodzielnie, tylko pokazują to, co dostają w wytycznych.

napisane przez Rogos w dniu : 12-10-2017

Zespol breezango jest beznadziejny. Proponuje odeslac ich do NXT bo nic nie wnosza w glownym rosterze. Shelton powinien walczyc indywidualnie a nie w tag teamie.
Do konca roku o pasy tag team moze beda walczyc caly czas the Usos z New Day.

napisane przez grzegorz w dniu : 13-10-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy