Jeszcze jedno PPV w kalendarzu WWE? MITB Ladder Match

Arkao
Newsów: 1409

Niedzielne Backlash nie zostało wyprzedane do ostatniego miejsca. Na arenie znajdowało się około 10 000 widzów. Dla porównania - Payback 2014 w tym samym miejscu zgromadziło na trybunach ponad 13 000 osób.

CBS podało daty oraz lokalizacje wszystkich gal PPV WWE do końca roku. Wygląda na to, że 6 sierpnia odbędzie się ostatnia duża gala brandu Raw przed SummerSlam. Nie wiadomo jeszcze, jaką będzie ona nosiła nazwę, ale ma odbyć się w Montrealu.

W jednym z ostatnich wywiadów Goldberg stwierdził, że jeżeli ponownie powróci do WWE to bardzo chciałby zmierzyć się z takimi zawodnikami jak Bray Wyatt, Roman Reigns oraz Braun Strowman. Przypomnijmy, że Bill rozstał się z federacją Vince’a McMahona w przyjaznej atmosferze i obie strony są otwarte na ewentualny powrót.

Shane McMahon na jutrzejszym SmackDown wyda ogłoszenie dotyczące zbliżającego się Money In the Bank Ladder Matchu. W ostatnim tygodniu spekulowało się, kto weźmie udział w tym pojedynku i najpoważniejszymi kandydatami są Baron Corbin, Rusev, Sami Zayn oraz Shinsuke Nakamura.

WWE promuje ewentualną rywalizację Kassiusa Ohno z Hideo Itamim.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy