Jerry Lawler, podcast Rica Flaira, powroty gwiazd

Ziggy
Newsów: 80

Zarzuty dotyczące przemocy domowej wobec Jerry'ego Lawlera oraz jego narzeczonej, Lauryn McBride, zostały wycofane. Adwokat legendy WWE, Ted Hansom jest zadowolony z takiego zakończenia sprawy, nazywając całe zajście "wielkim nieporozumieniem, które się nie powtórzy".

Ric Flair wraca do prowadzenia swojego podcastu, który był wcześniej znany jako Wooo Nation i zakończył swoją działalność w kwietniu br. w związku ze zbyt napiętym grafikiem dwukrotnego Hall of Famera WWE. Od teraz program ma ukazywać się pod nazwą The Ric Flair Show w środy, między innymi na stronie internetowej, którą możecie znaleźć tutaj oraz na iTunes.

Niedawno w celu zwiększenia bezpieczeństwa wprowadzono tzw. "no bag policy", zakazujące wnoszenia na arenę podejrzanie dużych toreb/plecaków. Początkowo dotyczyło to tylko gal odbywających się w Full Sail University, a więc tygodniówek i części TakeOverów NXT oraz Cruiserweight Classic. Aktualnie restrykcje zostały rozszerzone na wszystkie eventy żółtego rosteru.

W ostatnich godzinach do biblioteki WWE Network dodano ponad 80 nowych odcinków WCW Monday Nitro, co oznacza, że można tam już znaleźć wszystkie epizody flagowego programu tej nieistniejącej już federacji.

Wygląda na to, że powrót kolejnej gwiazdy zbliża się wielkimi krokami. Nieobecny od marca Neville został zapowiedziany na zbliżający się tour po Australii i Nowej Zelandii, którego pierwsze show ma odbyć się 10 sierpnia w Auckland.

W jednym z ostatnich newsów pojawiła się informacja, jakoby Randy Orton był już w pełni gotowy do powrotu. Okazuję się, że zawodnik miał wznowić treningi w połowie czerwca, aczkolwiek jego kontuzjowane ramię nie jest jeszcze całkowicie wyleczone. Postępy w rehabilitacji są jednak widoczne i niezmiennie oczekuje się, że zawodnik weźmie udział w sierpniowych live eventach.

Były zawodnik WWE oraz uczestnik Cruiserweight Classic, Brian Kendrick o wspomnianym turnieju:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Oj co do Ortona to chyba te sierpniowe live eventy to na pewno nie wejdą w grę. Gdzieś czytałem, że za miesiąc ma dopiero wznowić treningi, także do ringu jak wróci to najwcześniej za dwa miesiące.

napisane przez Susek w dniu : 02-07-2016

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy