Jerry Lawler, kontuzja gwiazdy NXT

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 85

Debiut nowej obsady komentatorskiej podczas ostatniego odcinka Monday Night Raw nie spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów. Krytyka skupiła się w szczególności wokół osoby Jerry'ego Lawlera sprawiającego wrażenie nieprzygotowanego i wyraźnie odstającego od młodszych kolegów. Krytykujący Króla mogą jednak odetchnąć - jak donosi portal "WrestleVotes", jego obecność za stolikiem komentatorskim od samego początku określana była mianem "tymczasowej", można więc spodziewać się, że w ciągu paru tygodni federacja znajdzie dlań permanentne zastępstwo.

Przyczyną przedłużającej się nieobecności Joaquina Wilde'a (znanego wcześniej pod aliasem DJ Z) na ekranach telewizorów jest przechodzona przezeń rekonwalescencja po urazie oka, jakiego nabawił się w lipcu. Zawodnik, biorący udział w czerwcowych tapingach turnieju NXT Breakout Tournament, doznał pęknięcia oczodołu podczas treningu. Według najnowszych doniesień jego powrotu do występów ringowych spodziewać można się najwcześniej pod koniec tego roku.

Hulk Hogan kusi fanów:


Producentem zaatakowanym w poniedziałek przez Brocka Lesnara (w trakcie jego napaści na Reya Mysterio oraz Dominicka) był Pat Buck. Dla zakontraktowanego przez WWE weterana z ponad piętnastoletnim stażem w biznesie był to debiut ekranowy w nowej roli.

Stephanie McMahon ujawniła, że jej 13-letnia córka Aurora rozpoczęła jakiś czas temu treningi ringowe.

Otis odkrył Photoshopa:

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy