Jericho o występie w Broken Skull Sessions, spoilery z AEW Dynamite

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1177

Gwiazdor AEW - Chris Jericho jest ostatnio mocno aktywny w mediach. Tym razem gościł w Busted Open Radio. Nie zabrakło oczywiście tematu występu w Broken Skull Sessions.

- Nie zrobiłbym tego show, gdyby nie chodziło o to, aby opowiedzieć o całej mojej karierze, w tym o AEW. Nie byłoby dla mnie żadnej korzyści z robienia show tylko po to, aby mówić o starych rzeczach, które robiłem w WWE. Steve również by mnie nie zaprosił. Obaj byliśmy bardzo nieugięci, że jeśli mamy to zrobić, to musimy to zrobić dobrze. To jest jedna z rzeczy, która mi się podobała i ludzie byli tak zaskoczeni. Musisz wiedzieć, jak ja robię rzeczy w tym momencie i nie zrobiłbym niczego, co nie byłoby dokładnie takie, jak chciałem. Wyszło idealnie - stwierdził.

- Było wiele zaufania ze strony Vince'a i Tony'ego Khana wobec Steve'a i mnie, wiedząc, że nie pójdziemy tą drogą. Nie było powodu, by mówić o rzeczach, które miały pogrzebać którąś ze stron. To był bardzo pozytywny wywiad. To było dużo zaufania, którym nas obdarzono. W momencie, w którym Vince powiedział 'zrób to', wiedział, o czym będziemy rozmawiać. Gdyby to był ktoś inny, nie wiem, czy obdarzono by nas takim samym zaufaniem, ale miałem słowo Steve'a i Steve miał moje słowo, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zrobić świetny show. Nie było powodu, by kogokolwiek zepsuć i dlatego w dużej mierze wyemitowaliśmy go dokładnie tak, jak mówiliśmy. Nie sądzę, żeby wiele zostało usunięte, kilka linijek tu i tam, prawdopodobnie dziesięć minut z ponad dwóch godzin naszej rozmowy, ale to było bardziej ze względu na czas - dodał Jericho.

Poniżej najważniejsze newsy z ostatniego epizodu AEW Dynamite!

Anthony Ogogo zaliczył mocny debiut ringowy w All Elite Wrestling. Zdominował swojego rywala - Cole'a Cartera tak bardzo, że sędzia interweniował, przerywając walkę.Sporo działo się wokół rywalizacji Inner Circle z Pinnacle. Najpierw Mike Tyson odrzucił propozycję współpracy ze strony MJF'a. Potem Chris Jericho pokonał Daxa Harwooda, a walka zakończyła się chaotycznym brawlem. Ponadto w trakcie show Jericho najpierw oficjalnie przeprosił Tysona, a następnie Mike został ogłoszony honorowym członkiem Inner Circle.


W main evencie Darby Allin ponownie obronił TNT Championship. Tym razem pokonał Matta Hardy'ego w Falls Count Anywhere Matchu.


Tradycyjnie już, zapowiedziano od razu kilka punktów kolejnej odsłony Dynamite:
-Hikaru Shida versus Tay Conti for the AEW women's championship
-Powerhouse Hobbs versus Christian Cage
-Trent versus Penta El Cero M
-Adam "Hangman" Page versus Ricky Starks

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy