Jeff Jarrett wraca do TNA, Del Rio wciąż negocjuje z federacją, No More Brother Nero?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Według doniesień z PWInsider.com Anthem dogadało się z Jeffem Jarrettem odnośnie jego powrotu do TNA. Jeff, jak i jego żona Karen, są w Orlando i będą obecni na tapingach Impact Wrestling. Razem z nim na tapingach obecny ma być także Dutch Mantel, były członek ekipy kreatywnych TNA w latach 2003-2009 (znany z WWE jako Zeb Colter), a także jeden z bliskich współpracowników Jarretta w tamtych latach. Prawdopodobnie dopięcie powrotu Jarretta na ostatni guzik było możliwe tylko wtedy, gdy była prezydent i prezes TNA Dixie Carter nie miała już w tej sprawie nic do powiedzenia.

Według informacji z zeszłego tygodnia wielu pracowników oraz zawodników TNA nie dostało swoich wypłat za realizowane w październiku tapingi. Obiecano im wypłatę zaległych środków finansowych jeszcze przed końcem roku, lecz jeszcze nie wiadomo, czy do tego doszło. Warto wspomnieć, że powodem zaległości z wypłatami może być także kilka milionów dolarów, które federacja jest winna hinduskiemu Sony SIX.

Jakiś czas temu podawaliśmy informacje odnośnie rozmów, które TNA prowadziło z Alberto del Rio. Del Rio prawdopodobnie wciąż jest w kontakcie z federacją i negocjacje pomiędzy zainteresowanymi stronami wciąż trwają. Rozpoczynające się dzisiaj tapingi Impact Wrestling być może dadzą odpowiedź na to, czy były zawodnik WWE dogadał się już z federacją z Nashville.

Jak wspominaliśmy ostatnio, Anthem pracuje nad nowymi kontraktami dla Drew Gallowaya oraz Matta i Jeffa Hardych. Ten ostatni wyznał w wywiadzie dla Sports Illustrated we wrześniu, że nie bardzo podoba mu się perspektywa powrotu do WWE. Jako jeden z powodów podał przede wszystkim napięty kalendarz występów.

Pozostając w temacie Jeffa Hardy'ego, wygląda na to, że gimmick Brata Nero skończy się wraz z rozpoczynającymi się dzisiaj tapingami Impact Wrestling. Podczas odcinka Impact Wrestling "Hardy New Year" wyemitowany został segment, w którym Matt Hardy obiecał "przywrócić wszystko, co odebrał" swemu bratu w podzięce za pomoc w wygraniu tytułów TNA Tag Team. Broken Matt wysłał także następującego tweeta.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy