Jeff Hardy jest gotowy do powrotu na ring, Nowy tag team na 205 Live

Arkao
Newsów: 1409

Od kilku miesięcy informujemy, że wszystko wskazuje na to, że John Cena na WrestleManii 34 zawalczy z powracającym Undertakerem. Zastanawiać może jednak przyszłość lidera Cenation po największej gali roku. Mówi się o tym, że Cena będzie obecny zarówno na SummerSlam, jak i Survivor Series, ale obecnie nie jest zapowiadany na te eventy. Oczywiste jest to, że Cena prędzej czy później przebije rekord Rica Flaira i wygra pas WWE 17 raz. Być może nastąpi to jeszcze w tym roku.

Wiele osób mogło się zastanawiać na temat przyszłości Hideo Itamiego oraz Akiry Tozawy po tym, jak odpadli oni z turnieju o miano nowego mistrza dywizji Cruiserweight. Drake Maverick potwierdził na wczorajszym 205 Live, że dwójka Azjatów stworzy drużynę. W swojej pierwszej walce jako zespół pokonali lokalnych zawodników.

Jeff Hardy został dopuszczony do powrotu na ring przez swojego prywatnego lekarza. W tym momencie zawodnik czeka jedynie na werdykt lekarzy WWE i jeżeli ci wydadzą pozytywną opinię, to były WWE Champion będzie mógł się pojawić na WrestleManii 34.

Samoa Joe vs Sami Zayn:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Wiele osób mogło się zastanawiać na temat przyszłości Hideo Itamiego oraz Akiry Tozawy po tym jak odpadli oni z turnieju o miano nowego mistrza dywizji Cruiserweight. Drake Maverick potwierdził na wczorajszym 205 Live, że dwójka Azjatów stworzy drużynę. W swojej pierwszej walce jako zespół pokonali oni lokalnych zawodników.


Tak na pierwszy rzut oka, trochę śmieszne jest trzymanie na siłę zawodników lub zawodnika (Itami), który nie bardzo rokuje na przyszłość, szczególnie że cały projekt tej dywizji, to ciągle konkretna padaka. Z drugiej mamy chyba podbudowę pod głębsze reformy, które chce wprowadzić HHH. Tylko, że jeżeli te pasy tag team dla 205Live mają mieć rację bytu, to trzeba podnieść prestiż całej tygodniówki, bo nawet przy "awansach" z NXT w dłuższej perspektywie, niektórzy zawodnicy mogą nie wytrzymać i po prostu odejść.

napisane przez filomatrix w dniu : 07-03-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy