Jeff Hardy aresztowany, Goldberg umniejsza rangę NXT

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 115

WWE wycofało się z podanych wczoraj zapowiedzi dot. powrotu turnieju Mae Young Classic. W oficjalnym komunikacie ogłoszenie listopadowych tapingów określone zostało mianem "pomyłki". Nie można jednak wykluczyć, iż do turnieju dojdzie w późniejszym, nieokreślonym jeszcze terminie.

Bill Goldberg udzielił w piątek wywiadu, w którym odniósł się do krytyki spadającej na niego ze strony zawodnika NXT, Matta Riddle'a. Niespodziewanie członek WWE Hall of Fame wykorzystał okazję do wyrażenia swojej opinii o całym żółtym brandzie: "Nie dbam o NXT i nikogo stamtąd do czasu, aż trafią tutaj (do głównego rosteru, przyp. tłum.), nie widzę więc powodu, by o nich mówić". Oberwało się również samemu Riddle'owi: "Kto to w ogóle jest? Nawet go nie znam, jeśli więc chcesz odpowiedzi, musisz najpierw zadać mi pytania dotyczące kogoś, kto coś dla mnie znaczy". Nie znamy dotąd reakcji Triple H'a na te słowa, można jednak przypuszczać, iż słysząc je, nie był zadowolony.

Po raz kolejny w kłopoty z prawem popadł Jeff Hardy. Były posiadacz WWE Championship trafił w piątek do policyjnego aresztu w miejscowości Moore County w Północnej Karolinie po tym, jak został przyłapany na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. Dla 42-latka było to już kolejne tego typu przewinienie, poprzednie miało miejsce w lipcu bieżącego roku.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy