Jarzeniówki jednorazowo na AEW, Moxley vs Tanahashi? Big E o Blacku, zmarł Super Porky

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1454

Dave Meltzer w ostatniej audycji dla Wrestling Observer Radio odniósł się do walki Chrisa Jericho z Nickiem Gage'em. Odnotował, że to prawdopodobnie ostatni raz, gdy widzieliśmy taki poziom brutalności na galach AEW. Na pewno organizacja zrezygnowała z używania chociażby jarzeniówek. AEW zrobiło to na Fight for the Fallen jednorazowo ze względu na specyficzną postać Gage'a.

Zostając w klimatach Fight for the Fallen: wielu osobom rzuciło się w oczy, że Jon Moxley rzucił wyzwanie Hiroshiemu Tanahashiemu. To nie jest przypadek i prawdopodobnie zalążek ich rywalizacji z finishem na All Out.

Big E w ostatniej rozmowie z Give Me Sport odniósł się do sytuacji z Malakaiem Blackiem. Panowie rozpoczęli feud, ale został nagle przerwany przez zwolnienie Blacka z WWE. Big E powiedział, że nie znał konkretnych planów na kontynuację ich rywalizacji. Dla niego to było tak nagłe, jak początek feudu. Jednocześnie mocno chwalił Blacka i stwierdził, że na pewno nie będzie narzekał na brak ofert.

W poniedziałek zmarł Jose Alvarado Nieves. Występował jako Super Porky czy Brazo de Plata. W 2005 roku związał się z WWE, ale przez większość kariery można go było kojarzyć raczej z CMLL czy AAA. Zmarł na zawał serca.

Jon MoxleyBig E

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 30-07-2021 12:06:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy