Jaki będzie main event WrestleManii? Przyszłość Paige

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Wielkimi krokami zbliża się WrestleMania 35, do której rozpoczęcia zostało niewiele ponad dziewięć tygodni. Tymczasem kierownictwo WWE wciąż jeszcze nie podjęło ostatecznej decyzji dotyczącej obsady main eventu tegorocznej gali. W kontekście tym rozpatrywane są obecnie dwa starcia: Brock Lesnar - Seth Rollins oraz Ronda Rousey - Becky Lynch. Równocześnie, jak podaje Sports Illustrated, niemal do zera zmalały szanse na dodanie do walki o WWE Raw Women's Championship trzeciej zawodniczki, którą miałaby być Charlotte Flair. Doniesienia te należy jednak traktować z dużą dozą ostrożności.

Ostateczna decyzja dotycząca układu karty zapadnie zapewne w najbliższych tygodniach.

Otis Dozovic pochwalił się na Twitterze szczęśliwym wspomnieniem z przeszłości:Telewizja Sky Sports przeprowadziła ostatnio wywiad z byłym GM brandu SmackDown, Paige. Rozmowa dotyczyła głównie zbliżającej się wielkimi krokami premiery filmu "Fighting with My Family", w jej trakcie poruszony został jednak również temat przyszłości Brytyjki w WWE. Pierwsza posiadaczka NXT Women's Championship otwarcie przyznała, że nie wie, co ją czeka w najbliższych miesiącach, nie ma bowiem żadnych informacji dotyczących planów wykorzystania jej postaci. Zaznaczyła jednak, że nie ma zamiaru odchodzić z federacji oraz zasugerowała, że chciałaby zostać kiedyś menadżerem któregoś z zawodników.

Paige ostatni raz pojawiła się na ekranach 18 grudnia ubiegłego roku, kiedy to piastowane przez nią stanowisko zostało zlikwidowane przez Shane'a McMahona.

Tymczasem w Sundance...

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy