Jaka była realna frekwencja WrestleManii? Kiedy Big Show zakończy karierę?

Arkao
Newsów: 1409

WWE ogłosiło, że frekwencja tegorocznej WrestleManii wyniosła 75,245 widzów. Wrestling Observer Newsletter poinformowało jednak, że realna liczba widzów była dużo niższa. Według Dave'a Meltzera w momencie gali na arenie znajdowało się około 63,100 widzów.

Big Show w jednym ze swoich ostatnich wywiadów został zapytany o potencjalną datę zakończenia kariery. Wielokrotny World Champion stwierdził, że prawdopodobnie został mu mniej niż rok. Być może mijająca WrestleMania była jego ostatnią, lecz mimo to Wight jest bardzo zadowolony ze swojej kariery.

Zawodnicy z Wielkiej Brytanii pozostali jeszcze za oceanem i uczestniczyli w ostatnim live evencie NXT. Tyler Bate w obronie swojego mistrzostwa pokonał Wolfganga. Możliwe, że do czasu uruchomienia ich własnego programu na WWE Network będą się pojawiać właśnie na galach złotego rosteru.

Dzisiaj mijają trzy lata od śmierci Ultimate Warriora. Przypomnijmy, że Warrior zmarł zaledwie trzy dni po wejściu do WWE Hall of Fame.
Jinder Mahal odniósł się na Twitterze do opinii, że używa on niedozwolonych substancji. „Hindus” stwierdził, że od czasu swojego powrotu do WWE jest regularnie poddawany badaniom.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy