Jak Tyson Fury pokaże się w ringu? Sytuacja Byrona Saxtona

Arkao
Newsów: 1409

Tyson Fury już kilka lat temu chciał rozpocząć przygodę z WWE. Jeszcze dwa lata temu wydawało się, że jego bokserska kariera nie będzie kontynuowana, ale były Mistrz Świata w świetnym stylu wrócił do bokserskiego ringu. W ostatnim czasie bardzo poprawił się także wizerunek Fury'ego, przez co oficjele WWE postanowili tym razem zakontraktować go. Brytyjczyk podobno bardzo stara się, by jego walka z Braunem Strowmanem wyszła jak najlepiej. Przez dłuższy czas nie wróci on do akcji w WWE, lecz chce się zapisać w historii w dobry sposób, by jeszcze ta furtka była dla niego otwarta. Pojawiają się informacje, że Fury regularnie ćwiczy w Performance Center i może to być dużo lepsza walka, niż wiele osób się może spodziewać.

Zupełnie inaczej ma się sytuacja z Cainem Velasquezem. Przed podpisaniem kontraktu z WWE występował w meksykańskich federacjach, gdzie prezentował wysoki poziom. Tak więc fani oraz oficjele muszą oczekiwać od niego dobrej formy podczas walki w Arabii Saudyjskiej. On w odróżnieniu od Fury'ego nie zniknie z federacji, tylko nadal będzie występował i być może kontynuował feud z Brockiem Lesnarem.

Wiele osób zastanawiało się, jaka będzie przyszłość Byrona Saxtona, który w ostatnim czasie zniknął z wizji. Wyjaśniło się jednak, że ten doświadczony już komentator będzie pracował teraz na tygodniówce "Main Event".

dodane przez Arkao w dniu: 13-10-2019 23:26:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy