IW zmieni dzień emisji? Tysięczna walka Storma, Christian Cage o reakcji na debiut w AEW

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1177

PWInsider ostatnio poinformował, że AXS rozważy przesunięcie Impact Wrestling w ramówce. Prawdopodobnie program ponownie będzie emitowany w czwartki. Dla przypomnienia - od kwietnia we wtorki ma być emitowane NXT, co oznaczałoby bezpośrednią konkurencję dla IW.

Wiele wskazuje na to, że choć Hardcore Justice będzie transmitowane tego samego dnia, co pierwsza noc WrestleManii 37, to w ramówce nie będą ze sobą rywalizować. Dla przypomnienia - gospodarzem tego eventu będzie Tommy Dreamer, który również będzie odpowiedzialny za rozpisanie show.

Poniżej punkty zapowiedziane na przyszłotygodniowe IW. Przy okazji warto podkreślić, że dojdzie do tysięcznej walki Jamesa Storma.

* James Storm vs Eric Young
* Havok & Nevaeh vs. Fire & Flava
* Ace Austin & Madman Fulton vs. TJP & Josh Alexander
* Kenny Omega & Don Callis appearChristian Cage podczas audycji Sunday Night's Main Event odniósł się do reakcji fanów na jego debiut w All Elite Wrestling i sposobu przeprowadzenia go.

- Kiedy robisz tego rodzaju ogłoszenie, nie ma znaczenia kto to jest, będą ludzie, którzy mają swoje zdanie i będą zdenerwowani. Nieważne, kto zadebiutuje. W porządku. To jest ich wybór i to jest całkiem oczywiste, że media społecznościowe, zwłaszcza fani wrestlingu, są bardzo kapryśni. Ci sami ludzie mówią, że gdybym poszedł gdzie indziej, to mówiliby: "Oh, on nie jest dobrze wykorzystywany". Po prostu trzeba iść dalej.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy