WWE 2k23 Even Stronger

IW No Surrender 2022 - Podsumowanie

Giero
Newsów: 1582

Poniższe newsy zawierają podsumowanie i otwarte spoilery z gali Impact Wrestling - No Surrender 2022.

W części kick-off show zobaczyliśmy dwie walki. Trey Miguel pokonał Johna Skylera, a Havok rozprawiła się z Tenille Dashwood.

Link do filmu


Główną część gali rozpoczął Fatal 4-Way Match o miano pretendenta do Impact X Division Championship. Jake Something wywalczył title shota, pokonując Ace'a Austina, Chrisa Beya i Mike'a Baileya.

W kolejnych walkach Jonah rozprawił się z Black Taurusem, a Jay White z Ericiem Youngiem.

Miranda Alize odpowiedziała na wyzwanie Deonny Purrazzo. Miranda wybrała możliwość walki o mistrzostwo ROH, ale nie dała rady i została zmuszona do odklepania.

Jordynne Grace nie potrafiła powstrzymać emocji wobec prowokacji rywala i nieczysto zakończyła walkę z Mattem Cardoną, tracąc szansę na odzyskanie Impact Digital Media Championship. Po walce Grace wymierzyła jeszcze Cardonie cios krzesłem.

The Good Brothers nadal są mistrzami tag team. Karl Anderson i Doc Gallows pokonali G.o.D., choć nie bez pomocy. Dość niespodziewanie Chris Bey i Jay White pomogli mistrzom, dając do zrozumienia Tamie i Tandze, że nie ma dla nich miejsca w ich Bullet Clubie.

Tasha Steelz nie zdołała wykorzystać szansy na zdobycie mistrzostwa Knockouts. Nadal mistrzynią jest Mickie James. W ich przypadku w decydujących momentach doszło do zamieszania z Chelsea Green w roli głównej.

Moose udowodnił swoją wyższość nad W. Morrisseyem, broniąc główne mistrzostwo.

Team Impact przed main eventem musiał dokonać roszady w składzie zespołu. Z walki wypadł Eddie Edwards, który rzekomo został zaatakowany i kontuzjowany na zapleczu. Zastąpił go Willie Mack. Finalnie okazało się, że Edwards pomógł członkom Honor No More w zwycięstwie, przechodząc tym samym heel turn.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy