IW Bound For Glory 2022 - podsumowanie wydarzeń

Giero
Newsów: 1644

W nocy z piątku na sobotę miała miejsce gala Bound for Glory. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show.

W części kick-off zobaczyliśmy otwarte wyzwanie o Impact Digital Media Championship. Niespodziewanie odpowiedział na nie Dirty Dango (kiedyś Fandango w WWE). Mimo zaskoczenia Bryan Myers zdołał zwycięsko wyjść z tego pojedynku. Warto podkreślić, że niedługo Dirty Dango będzie można zobaczyć także w Polsce, podczas gali Prime Time Wrestling w Warszawie.

Natomiast na otwarcie głównej części doszło do walki o X-Division Championship. Frankie Kazarian pokonał Mike'a Baileya i został nowym mistrzem. Warto odnotować przy tej okazji dwa fakty - Kazarian zdobył ten pas po raz pierwszy od 2011 roku i ogółem po raz piąty, a formalnie nadal jest związany z All Elite Wrestling.Mickie James będzie kontynuować karierę. Spełniła warunek, pokonując Mię Yim.

The Death Dollz - Taya Valkyrie i Jessicka zostały nowymi mistrzyniami tag team. Pokonały Chelsea Green oraz Deonnę Purrazzo. Tym samym doszło do zmiany mistrzyń po 56 dniach.


Z kolei Jordynne Grace nadal jest mistrzynią kobiet, po tym jak wygrała z Mashą Slamovich. Do zmiany mistrzowskiej nie doszło również w przypadku dywizji tag team. Matt Taven i Mike Bennett pokonali Motor City Machine Guns.

W tradycyjnym Call Your Shot Gauntlet Matchu doszło do kolejnych niespodzianek, a największą była pierwsza walka Bully'ego Raya w Impact Wrestling od 2014 roku. Wygrana Hall of Famerowi daje gwarantowane starcie o główny pas mistrzowski w dowolnym momencie.

I na ten moment wydaje się, że to Ray będzie kolejnym oponentem Josha Alexandra. Ten w main evencie zdołał pokonać Eddiego Edwardsa i przedłużył swoje panowanie jako Impact World Champion. Galę zamykał brawl z pozostałymi członkami Honor No More i konfrontacja Raya z Alexandrem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy