IO wymusza zmiany na USA Network względem Raw i NXT, spoilery z NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1393

Na początku lutego rozpoczynają się zimowe Igrzyska Olimpijskie, a część praw do transmisji pozyskało jakiś czas temu USA Network. To oznacza prawdopodobnie zmiany w ramówce. Raw i NXT na czas IO będzie pokazywane na SyFy.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego epizodu NXT!

Grayson Waller przechytrzył Dextera Lumisa w walce otwierającej show przy pomocy Saurava. Wygląda na to, że będzie to nowy ochroniarz Wallera. Poprzednio współpracował z Jinderem Mahalem.

W trakcie tego epizodu NXT doszło do pierwszych walk w ramach męskiego Dusty Rhodes Tag Team Classic. The Creed Brothers pokonali Josha Briggsa i Brooksa Jensena, a Edris Enofe i Malik Blade dokonali kolejnej niespodzianki, eliminując Legado del Fantasma.

Solo Sikoa ujawnił, jak wygląda jego twarz po ostatnim brawlu z Boą. Panowie będą kontynuowali rywalizację, a już za tydzień zmierza się w No DQ, Falls Count Anywhere Matchu.

Link do filmu


Z kolei Tony D'Angelo po wygranej nad Petem Dunne'em szybko obrał kolejny cel. To NXT North American Championship i starcie z Carmelo Hayesem.

Link do filmu


Sarray ostatni raz walczyła w połowie grudnia podczas 205 Live, a w NXT nie pokazywała się od dwóch miesięcy. Wygląda na to, że Japonka powróci w odmienionym gimmicku.
Link do filmu


WALTER w walce wieczoru pokonał Rodericka Stronga. Bardziej jednak rzuciło się po pojedynku, że ogłoszono zwycięzcę już pod pseudonimem "Gunther", co potwierdza spekulowaną zmianę ringname'u. Jasne stało się też, że Imperium teraz skupi się wyłącznie na podboju NXT.

WALTERSarray

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 19-01-2022 14:01:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy