Inwazja Bloodline, walki mistrzowskie - podsumowanie pierwszego Raw w 2023 roku

Giero
Newsów: 1741

Pierwsze Raw w 2023 roku dość mocno skupiło się na Bloodline. Ci w odwecie za wydarzenia ze SmackDown postanowili wywołać spore zamieszanie na czerwonej tygodniówce. Najpierw próbowali zatrzymać ich ochroniarze, potem w końcu na odwet ruszyli Kevin Owens i pozostali zawodnicy.

Adam Pearce postanowił, że nie odpuści i wyznaczył każdemu z Bloodline walki na ten wieczór. Solo Sikoa zdołał pokonać Eliasa w Nashville Street Fight matchu. The Usos i Sami Zayn pokonali potem Street Profits oraz Kevina Owensa. Zbyt długo jednak nie triumfowali przez niespodziewany atak Drew McIntyre'a i Sheamusa.

Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu


Co ciekawe, szybko dostaliśmy też potwierdzenie, iż McIntyre i Sheamus na najbliższym SmackDown zmierzą się z The Usos o pasy tag team.

Link do filmu


Tego wieczora wydarzenia skupiły się nie tylko na Bloodline. Dostaliśmy też dwie walki mistrzowskie. Najpierw konfrontacja Alexy Bliss z Biancą Belair o pas kobiet Raw skończyła się dyskwalifikacją. Bliss zobaczyła zamaskowane postacie na trybunach, a następnie znak Braya Wyatta na titantronie, co ponownie zbudziło w niej agresję. Zaatakowała sędziego, a potem wymierzyła Biance DDT w schodki.

Link do filmu


Zamieszania nie zabrakło także w walce wieczoru. Ostatecznie Austin Theory pokonał Setha Rollinsa i nadal jest mistrzem Stanów Zjednoczonych.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy