Informacje z wczorajszych tapingów NXT

Arkao
Newsów: 1409

Wczoraj w arenie Full Sail University odbyły się kolejne już tapingi telewizyjne NXT. W Dark Matchu doszło do pojedynku między Wolfgangiem a Koną Reevesem. Brytyjczyk pokonał Konę, któremu towarzyszył Ming.

Głównym wydarzeniem w najbliższych tygodniach będzie turniej o miano pretendenta do tytułu NXT. Zwycięzca rywalizacji będzie miał zapewnioną walkę z Andrade „Cien” Almasem podczas styczniowego NXT TakeOver: Philadelphia. W dywizji drużynowej Sanity broniło tytułów drużynowych w pojedynku z Undisputed Erą. Poniższe informacje zawierają otwarte spoilery z wczorajszych tapingów.

W turnieju o miano pretendenta do tytułu mistrza NXT wzięło udział ośmiu zawodników. W pierwszej fazie rywalizacji Johnny Gargano pokonał Kassiusa Ohno, Lars Sullivan pokonał Rodericka Stronga, Killian Dain okazał się lepszy niż Trent Seven, a Aleister Black odprawił Adama Cole'a. W wielkim finale odbył się Fatal 4 Way Match. Johnny Gargano wygrał ten pojedynek i przy wielkiej owacji fanów zapewnił sobie udział w main evencie TakeOver.

Bobby Fish i Kyle O'Reilly dzięki pokonaniu grupy Sanity zostali 14 mistrzami drużynowymi w historii NXT. W pojedynek interweniował Adam Cole, a Undisputed Era dzięki temu wygrała swoje pierwsze trofeum podczas pobytu w WWE.

W walce o pas mistrzowski WWE United Kingdom Pete Dunne obronił trofeum, pokonując Tylera Bate'a. Była to już trzecia walka tej dwójki w przeciągu tego roku na ringach WWE.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy