Informacje z tapingów Impact Wrestling - nowi mistrzowie, powrót byłej Knockout do ringu

Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 719

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery z tapingów Impact Wrestling!

Pierwszy odcinek Impact Wrestling w 2017 roku uzyskał wynik 290 tysięcy widzów. Jest to lepszy wynik niż poprzednie dwa odcinki "Best of 2016" (kolejno 209 i 224 tysiące), ale słabszy w porównaniu z Total Nonstop Deletion (329 tysięcy) oraz ostatnim "zwyczajnym" odcinkiem Impact z 8 grudnia realizowanym w Impact Zone (303 tysiące).

Podczas wczorajszych tapingów Impact Wrestling w Orlando Bobby Lashley pokonał Eddiego Edwardsa w trzydziestominutowym Iron Man Matchu i tym samym przejął tytuł TNA World Heavyweight. Jest to czwarty run Bobby'ego z tym tytułem.
Podczas tapingów zrealizowanych w sobotę doszło do zmiany właściciela innego tytułu mistrzowskiego. Powracający do TNA po kontuzji Drew Galloway pokonał Moose'a i został nowym mistrzem TNA Grand. Warto zaznaczyć, że dziwnym jest fakt, iż TNA daje pas zawodnikowi, dla którego występy w ramach tych tapingów mogą być już ostatnimi. W związku z tym od razu pojawiły się spekulacje, jakoby Galloway oraz federacja z Nashville mimo wszystko doszli do porozumienia co do nowego kontraktu dla zawodnika. Za czasów panowania Dixie Carter jednak zdarzały się sytuacje, w których ktoś dostawał tytuł na dni przed odejściem z federacji. Będziemy informować na bieżąco na ten temat.

Podczas tych samych tapingów do TNA powróciła Brooke Tessmacher. Brooke pokonała Deonnę Purrazzo. Pojedynek ten zostanie wyemitowany już w ten bądź w przyszły czwartek.

Dodatkowo w sobotę odbył się także Race for the Case Match, czyli prawdopodobnie Feast or Fired w "nowych szatach". Walizki, które uczestnicy mieli za zadanie zdobyć, tym razem odróżniały się od siebie kolorami. Nie było jednak prawdopodobnie wyjaśnione, co dane kolory oznaczają. W pojedynku wzięli udział Mike Bennett, The Hardys, Bram, Eddie Kingston, Eli Drake, Tyrus, Crazzy Steve, Mahabali Shera, Jessie Godderz oraz Trevor Lee. Eli Drake zdobył czerwoną walizkę, Trevor Lee opuścił pojedynek z walizką koloru niebieskiego, DCC zdobyło walizkę koloru złotego, podczas gdy walizka koloru zielonego przypadła Jeffowi Hardy'emu.

Fight Network's TNA Match of the Month – Texas Death Match: James Storm vs. Chris Harris (Sacrifice 2007):
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy