Informacje z gali One Night Only Live, nowe logo Impact, turniej drużynowy na lutowym ONO

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

UWAGA! Newspack od pewnego momentu zawiera otwarte spoilery One Night Only Live PPV!

Aron Rex ma niedługo zadebiutować w gimmicku inspirowanym postacią Liberace, amerykańskiego artysty estradowego pochodzenia polsko-włoskiego. Rockstar Spud ma zostać jego sługą. Warto nadmienić też, że gimmick ten jest własnym pomysłem Arona i został on w podobnej formie przedstawiony kiedyś WWE.

Nowy theme song przyznany The Decay podczas wczorajszego ONO jest autorstwa Dale'a Olivera, kompozytora wielu theme songów wrestlerów TNA.

Po emisji gali została wyemitowana zapowiedź One Night Only: February 2017 (Risk or Reward). Na gali odbędzie się turniej drużynowy złożony z losowych Tag Teamów. Nagrodą jest 100 tysięcy dolarów. Gala zostanie zapewne nagrana podczas trwających do czwartku tapingów oraz wyemitowana 10 lutego.

Są plany, by w ten weekend w ramach trwających nagrań zrealizowano PPV poświęcone Knockouts.

Karen Jarrett oraz Chris Melendez byli obecni na zapleczu w czasie trwania gali ONO.

Gabi Castrovinci ogłosiła na Twitterze, odpowiadając na pytanie fana, iż zakończyła współpracę w TNA.


Nowi właściciele TNA ujawnili nowe logo Impact Wrestling podczas tapingów po emisji gali One Night Only. Poniżej znajdują się tweety ze zdjęciami ukazującymi logo.----------------------------------------------------------------------------------------------------

W pojedynku otwierającym galę Bobby Lashley pokonał powracającego Daveya Richardsa. Lashley pokonał Richardsa po tym, jak Davey poddał się po założonym przez Bobby'ego Armbarze.

Kolejną walką był pojedynek eliminacyjny o tytuł X Division. Mistrz DJ Z postawił swój tytuł na szali przeciwko Trevorowi Lee, Braxtonowi Sutterowi oraz Andrew Everettowi. Pierwszym wyeliminowanym został Andrew Everett. Everett został wyeliminowany przez mistrza, DJ Z. Następnie pojedynek zakończył się dla Braxtona Suttera, wyeliminowanego przez Trevora Lee. Cały pojedynek wygrał DJ Z, pozostając wciąż mistrzem TNA X Division.

Robbie E wyszedł na ring i rzucił wyzwanie każdemu członkowi stajni DCC. Na to wyzwanie odpowiedział Bram, który ostatecznie wygrał pojedynek.

W pojedynku No Holds Barred bez tytułu TNA Grand na szali Moose pokonał "The Miracle" Michaela Bennetta. Maria tuż przed końcem walki przerwała odliczanie swego męża po Gamechangerze Moose'a i oberwała Sprerem w wykonaniu swego lubego. Po tym Moose wykonał Gamechanger jeszcze raz i odliczył Bennetta.

Mahabali Shera pokonał Marshe Rocketta po SkyHigh.

Na ring wyszła TNA Hall of Famer Gail Kim, oznajmiając, że jej przerwa z powodu odniesionej kontuzji wydłuży się, lecz nie będzie to oznaczać w żadnym wypadku zakończenia jej kariery. Gail odniosła się też do obecnej mistrzyni TNA Knockouts, Rosemary ostrzegając ją, iż po powrocie do aktywnych występów w ringu upomni się o swój tytuł mistrzowski. Po tym na ringu pojawiła się Rosemary. Po krótkim promo doszło do bójki pomiędzy Paniami i po rozdzieleniu ich przez sędziów, Gail niechętnie wróciła na zaplecze.

Sienna i Rosemary zmierzyły się w pojedynku o tytuł TNA Knockouts tej drugiej. Rosemary obroniła tytuł.

Reprezentujący DCC James Storm pokonał Jesse'ego Godderza po Last Call. Po walce stajnię Storma, Brama i Kingstona zaatakowali Crazzy Steve i Abyss z The Decay.

W pojedynku o pasy TNA Tag Team mistrzowie Broken Matt Hardy oraz Brother Nero pokonali Eli Drake'a oraz jego tag team partnera, Tyrusa.

W trakcie walki wieczoru pomiędzy Eddiem Edwardsem a ECIII o pas TNA Heavyweight Lashley pojawił się przy ringu, skąd obserwował resztę pojedynku. W pewnym momencie, gdy sędzia leżał poza ringiem, Bobby chciał podać krzesło ECIII. Gdy ten odmówił, otrzymał Speara od Lashleya. W walkę zainterweniował też Davey Richards i próbując uderzyć krzesłem Lashleya, przypadkowo uderzył ECIII. Edwards wykonał na ECIII Boston Knee Party i odliczył go, broniąc tytułu.

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Matko Bosko to logo...

napisane przez urbino w dniu : 07-01-2017

Wygląda jak spermołapka albo otwieracz do butelek ;)

napisane przez Kcramsib w dniu : 08-01-2017

Mam dosyć mieszane udczucia co do tego nowego logo.
Jeszcze ta sowa (?). :/

napisane przez Icon w dniu : 08-01-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy