Impact Wrestling - Aron Rex debiutuje, kto zdobył wszystkie trzy singlowe tytuły TNA?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

UWAGA! Newspack zawiera niemal wyłącznie spoilery wczorajszego Impact Wrestling na żywo!

Damien Sandow oficjalnie zadebiutował podczas wczorajszego odcinka Impact na żywo jako Aron Rex.Pozostając w temacie najnowszego członka rosteru TNA, w wywiadzie dla Rolling Stone Sandow stwierdził, że wybrał TNA na swoje nowe miejsce pracy, gdyż jego zdaniem federacja z Nashville wie, co fani chcą zobaczyć i stara się z całych sił, by tego właśnie im dostarczyć. Damien wyjawił także, iż początkowo nie planował tak szybkiego podpisania kolejnego kontaktu z federacją wrestlingu, lecz zachęciły go do tego pozytywny przebieg rozmów z oficjelami TNA oraz rodzinna wręcz atmosfera panująca pośród zawodników i zawodniczek federacji.

Bobby Lashley pokonał Jamesa Storma w Titles for Title Matchu i obecnie posiada już wszystkie trzy singlowe mistrzostwa TNA. Warto dodać też, że tuż przed zakończeniem emisji gali na rampie pojawił się Aron Rex. Jego obecność wyraźnie sugerowała, że ex-Sandow może szybko ruszyć w kierunku głównego tytułu federacji.
Drew Galloway nie był zbyt zadowolony z interwencji EC3 w półfinałowy pojedynek BfG Playoffs Drew z Michaelem Benettem w poprzednim tygodniu. Galloway rzucił wyzwanie Ethanowi na pojedynek z shotem na tytuł TNA Heavyweight na szali. Zwycięzca tego pojedynku, który najprawdopodobniej odbędzie się na następnym Impact Wrestling, zmierzy się z Bobbym Lashleyem o tytuł TNA World Heavyweight 2 października na gali TNA Bound for Glory.

Jeff i Matt Hardy wystąpili jako Tag Team i pokonali The Tribunal. Po walce Jeff umieścił managera przeciwników, Ala Snowa, na stole i wykonał skok ponad linami, łamiąc stół pod Snowem. Następnie Jeff w ramach "kary" wykonał Swanton Bomb na stół, a następnie przyjął do świadomości, że tak jak jego brat, tak samo i on stał się "Broken".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy