Ile zarobi Lesnar? Dlaczego Ellering nie będzie występował na Raw? Wieści o Neville'u

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

FoxSports donosi, że Brock Lesnar za jedną walkę ma zgarniać 637 tysięcy dolarów. Zgodnie z warunkami nowego kontraktu za jedno pojawienie się w TV zgarnie natomiast 127 tysięcy. Dodatkowe 637 tys. zawodnik dostanie za rok wykorzystywania przez WWE jego wizerunku na różnych towarach. Będzie także dostawał 6% zysków z ich sprzedaży.

Jak doskonale wiadomo, Paul Ellering nie będzie pojawiał się u boku Authors of Pain na Raw. Początkowo mówiło się, że ma to związek z jego niechęcią do życia w trasie, ale w tej chwili wiadomo, że decyzję podjęło samo WWE. Federacja chciała, by Akam i Rezar występowali sami, natomiast Ellering ma pracować z kolejnymi gwiazdami NXT i pomagać im w przygotowaniach do występów w głównym rosterze.

Sytuacja Neville'a nie ulega zmianie. Zawodnik przebywa teraz w domu i nadal nie dogadał się z WWE co do warunków powrotu. Prawdopodobnie Anglik nie jest nim zbytnio zainteresowany i dalej chce odejść z federacji.

Według najnowszych wieści Alexa Bliss przeszła jedynie drobny zabieg kosmetyczny po WrestleManii i dlatego nie wzięła udziału w trasie WWE po Afryce Południowej. Bliss jest zapowiadana na Backlash i jeżeli stoczy na gali walkę, ostatecznie rozwieje plotki na temat operacji powiększenia biustu.

W jednym z ostatnich wywiadów Seth Rollins zdradził, że Dean Ambrose powróci do akcji latem lub późną wiosną.

Wczoraj informowaliśmy o powrocie Bookera T za stolik komentatorski Raw. Okazuje się, że zastąpi on Jonathana Coachmana.


Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Bądź sobie wrestlerem X, zasuwaj 10 lat za domem w ogródku, nastepne 10 lat skacz u japonców, potem 3 lata niech cię Triple H klapie po ramieniu w NXT, potem zasuwaj cały przeklęty rok dookoła świata - skacz, lataj, wywijaj 5-stary, żonę widuj raz do roku (czasami Boże Narodzenie spędzaj na RAW), a potem zobacz swój przelew i poczytaj newsy o zarobkach gościa który zjawia się 5 razy w roku, blokuje główny pas, gada za niego jeden z najlepszych a on sam z lenistwa wali tylko suplexy i finishery. No cóż, myślę że już tego panowania wystarczy... #RomanMusisz

napisane przez pawesz w dniu : 21-04-2018

Lesnar tyle dostaje, bo gość jest kurwa gigantycznym nazwiskiem. Były UFC Champion, legenda fedki i facet, który przyciąga miliony. Z resztą mało mnie to interesuje. Skoro fedka się zgadza na takie coś to znaczy że nie mają nic przeciwko.

napisane przez Arkao w dniu : 21-04-2018

Lesnar to jest postać, która odpowiada większości fanów. Koniec końców razem z Heymanem jest ciekawą postacią, która przynosi WWE ogromne zyski. Więc nie ma co się dziwić, że Vince tak nalega na pozostanie Bestii w federacji. A olbrzymie zarobki? To już sprawa samej fedki... Zobaczymy, co będzie z Brockiem po utracie pasa Universal, a może go po prostu nie straci, co mimo wszystko wątpię.

napisane przez AwesomeTruth w dniu : 22-04-2018

WWE chce Lesnara, ci "skaczący u japońców" chcą zarobić fajne pieniądze i spróbować sił w WWE. Podsumuj to sobie sam.

napisane przez Merkantylizacja w dniu : 23-04-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy