Humberto Carrillo miał wygrać pas US, Większy push dla Mysterio, Debiut Morrisona

Arkao
Newsów: 1409

Pierwotne plany dla tytułu mistrzowskiego Stanów Zjednoczonych były takie, by Rey Mysterio nie przejmował tego pasa. AJ Styles nadal miał panować i finalnie jego run zakończyłby mocno pushowany Humberto Carrillo. Wszystko jednak zostało zmienione po tym, jak Rey Mysterio zdobył mistrzostwo na jednym z odcinków Raw. Bardzo szybko podjęto wtedy decyzję o tym, że to Andrade będzie kolejnym mistrzem. Anulowano też plany rozdzielenia Meksykanina od Zeliny Vegi.

Co ciekawe, odebranie mistrzostwa Reyowi Mysterio nie oznacza złych czasów dla legendarnego luchadora. Oficjele widzą go wręcz na najwyższym poziomie Raw. Razem z Kevinem Owensem oraz Samoa Joe ma toczyć rywalizację z Authors of Pain oraz Sethem Rollinsem. Na poprzednim Raw zastąpił go w tym Big Show, ale nie oznacza to długofalowych planów dla olbrzyma.

W przyszłym tygodniu do ringu WWE powróci John Morrison. Amerykanin w piątek ingerował w walkę The Miza z Kofim Kingstonem i w piątek zmierzy się z Big E. Będzie to jego pierwsza walka w federacji Vince'a McMahona od ponad 8 lat.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy