Hulk Hogan wróci do ringu? Kolejne kontuzje zawodników WWE

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 166

W wywiadzie udzielonym gazecie "Los Angeles Times" Hulk Hogan przyznał, że chciałby stoczyć jeszcze jedną walkę w ringu WWE. Były wielokrotny posiadacz pasa WWE Championship, pod koniec roku mający przejść odkładaną od dłuższego czasu operację pleców, powiedział: "Rozmawiałem z Vince'em i powiedziałem mu, że nie potrafię żyć ze świadomością, że mój ostatni mecz w życiu odbył się w TNA. (...) Jeśli lekarze doprowadzą mnie do porządku, modlę się o możliwość stoczenia jeszcze jednej walki. Powiedziałem mu: gdy już uporam się z tym zabiegiem, postaram się dojść do najlepszej formy w życiu i wrócimy do tematu". Hulkster zasugerował również, że do starcia mogłoby dojść podczas kwietniowej WrestleManii 36, jego wymarzonym rywalem byłby zaś sam COO federacji.

Wydłuża się lista kontuzjowanych gwiazd WWE. Jak ujawnia Dave Meltzer, dołączyła do niej ostatnio Ember Moon. Charakter urazu zawodniczki pozostaje póki co tajemnicą, spekuluje się jednak, że wykluczy on ją z akcji ringowej na okres od dwóch do aż dwunastu miesięcy.

Kolejne urazy przyniosły również ostatnie tapingi NXT. Zdjęcie z ręką w gipsie opublikował KUSHIDA - Japończykowi odnowił się niegroźny uraz nadgarstka, którego nabawił się dwa tygodnie temu. Kontuzji doznał również Chińczyk Boa, który doznał (prawdopodobnie) złamania żebra podczas swojego krótkiego pojedynku z Cameronem Grimesem i następującego po nim ataku Killiana Daina.

Po zakończeniu piątkowych tapingów SmackDown Live live widzowie zebrani na arenie mieli okazję ujrzeć dark segment, w którym Randy Orton i Kevin Owens rozprawili się z atakującą ich grupą heeli wywodzących się z rosteru 205 live. Ofiarami Vipera i KO padli Ariya Daivari, Tony Nese, Drew Gulak oraz Mike Kanellis.

W wywiadzie udzielonym portalowi "MMA Junkie" Triple H potwierdził, że Ronda Rousey pozostaje w bliskich stosunkach z WWE. Zapewnił również, że jej powrotu do ringu możemy spodziewać się "szybciej, niż później".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy