Hornswoggle i Zeb Colter na gali Global Force i WrestlePro, zmiany w kontraktach TNA

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Wtorkowy odcinek Impact Wrestling uzyskał wynik 303 tysiące widzów. Jest to gorszy wynik niż ten uzyskany w zeszłym tygodniu (332 tysiące widzów). W tym tygodniu Impact uplasował się na 124 miejscu w rankingu stu pięćdziesięciu najchętniej oglądanych programów w amerykańskiej kablówce danego wieczora. W poprzednim tygodniu było to 91 miejsce.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że kilka osób zostało zwolnionych z WWE. Jeff Jarrett zadziałał bardzo szybko i już wczoraj na Twitterze ogłosił, że na wspólnej gali GFW i WrestlePro 11 czerwca w Keyport w stanie New Jersey pojawią się zwolnieni z WWE Hornswoggle i Zeb Colter. Dodatkowo pojawi się też Booker T.Oficjele TNA noszą się z zamiarem zmiany formy kontraktów obowiązujących ich wrestlerów. Mają to być kontrakty ekskluzywne, które wykluczają możliwość bookingu poza TNA. Ma to służyć pewnemu zabezpieczeniu swoich zawodników, jeśli TNA zostanie sprzedane. Federacja zaczęła także oferować dość lukratywne kontrakty zawodnikom, którzy obecnie nie pracują dla TNA.

Odnośnie negocjacji w sprawie poszukiwania inwestorów, oficjele zdają się milczeć. Kilku niesprecyzowanych zawodników pracujących dla TNA zostało zapytanych o to, czy zmiany w ich kontraktach mogą mieć cokolwiek wspólnego z tymi negocjacjami. Niestety nikt nie potrafił udzielić odpowiedzi, a poziom zaawansowania rozmów z inwestorami też ponoć nie jest im znany.

The Wrestling Observer Newsletter podaje w tej sprawie jednak, że co najmniej jedna osoba spoza grona oficjeli miała dowiedzieć się tego, że gdy sprawa z inwestorami się wyklaruje, Dixie Carter i John Gaburick wciąż będą u władzy.

Dixie Carter ogłosiła na Twitterze, iż Jessie Godderz podpisał nowy kontrakt z TNA. Jessie dołączył tym samym do pozostałych osób, które podpisały bądź przedłużyły swoje kontrakty w tym tygodniu.


Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Gold buy stars!

napisane przez Vaclav w dniu : 07-05-2016

Ale sobie Jarrett zafundował gwiazdy za forsę z piramidy finansowej xD

napisane przez urbino w dniu : 07-05-2016

Kto by wczoraj pomyślał przy okazji tych wszystkich zwolnień, że tym, który jako jeden z pierwszych pojawi się w innej federacji będzie Hornswoggle :D

napisane przez MattDevitto w dniu : 07-05-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy