Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLVE na WWE Network

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 201

Paul Heyman oraz Eric Bischoff mianowani zostali dyrektorami wykonawczymi (odpowiednio) Raw oraz SmackDown! Live. Obaj odpowiadać będą wyłącznie przed szefem WWE, Vince'em McMahonem, stopień powierzonej im samodzielności porównać zaś można (według opinii ekspertów) z tą, jaką cieszy się Triple H w NXT. Decyzja ta ma zapewne bezpośredni związek ze spadającą w ostatnim czasie oglądalnością obu programów oraz planowanym na październik przejściem niebieskiej tygodniówki na antenę telewizji FOX.

13 lipca na antenie WWE Network wyemitowana zostanie gala Evolve's 10th Anniversary Celebration. To pierwszy w dziejach platformy przypadek transmisji eventu jednej z federacji sceny niezależnej. W chwili obecnej w karcie gali znajdują się trzy pojedynki. Co ciekawe, w dwóch z nich wystąpią ludzie zatrudnieni przez federację McMahonów: Matt Riddle zmierzy się z Drew Gulakiem, Adam Cole postawi zaś na szali pas NXT Championship w starciu z Akirą Tozawą. Ponadto w ringu spotkają się również Josh Briggs oraz Anthony Greene.Zaledwie 9 800 gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych wykupiło dostęp PPV do gali WWE Stomping Grounds. Jest to najniższy wynik w historii federacji, gorszy od poprzedniego (tegorocznej gali Super ShowDown odbywającej się w Arabii Saudyjskiej) o ok. 10%.

Jak widać, Dana Brooke doszła już do siebie po przykrej kontuzji, której nabawiła się w miniony poniedziałek, podczas nagrywanej na potrzeby Main Event walki z Sarą Logan.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy