Gwiazdy WWE nie chcą wracać do Arabii Saudyjskiej, Big Show zniknie z TV? Harper wraca

Arkao
Newsów: 1409

WWE planuje organizację kolejnego eventu PPV w Arabii Saudyjskiej. Obecne plany zakładają, że będzie to miało miejsce 20 lutego lub tydzień później. Nie ma już żadnych nieporozumień między Vince'em McMahonem a księciem Arabii Saudyjskiej. Co ciekawe jednak, wiele gwiazd organizacji nadal nie ma zamiaru wracać do tego arabskiego kraju. Najczęściej wymienia się Kevina Owensa, Daniela Bryana oraz Johna Cenę. Tak więc można się spodziewać, że ponownie kilka gwiazd nie pojawi się w stolicy Arabii Saudyjskiej.

Dave Meltzer poinformował, że Big Show nie jest planowany jako długotrwały członek feudu między drużyną Setha Rollinsa a innymi gwiazdami. Gigant poparł Samoa Joe oraz Kevina Owensa, ale szybko ma zostać z tego wycofany. Nadal planuje się, że kolejnym dużym nazwiskiem, które stanie u boku Owensa i Samoa Joe, będzie Rey Mysterio. Możliwe jednak, że stanie się to dopiero po Royal Rumble.

Jak wiadomo, Luke Harper kilka tygodni temu oficjalnie odszedł z WWE, rozwiązując umowę z federacją Vince'a McMahona. Zawodnik ten został zapowiedziany na pierwszy event sceny niezależnej. Będzie to miało miejsce na WrestleCon podczas WrestleMania Weekendu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy