Gwiazda Raw zapowiada powrót, Jericho wolnym agentem w 2019 roku?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1443

Big Show w ostatnim wywiadzie dla ESPN przyznał, że fizycznie jest gotów do powrotu na ring. Zawodnik ma nadzieję, że lekarze WWE dadzą mu zielone światło i będzie ponownie w akcji tuż po SummerSlam. Ostatni raz w telewizji pojawił się we wrześniu 2017 roku. Dla przypomnienia - niedawno podpisał kilkuletni kontrakt z organizacją, prawdopodobnie jego ostatni jako czynny zawodnik.

Chris Jericho wrzucił dość tajemniczy post z podkreśleniem, że w 2019 roku będzie wolnym "agentem". To ponownie wywołało spore spekulacje o jego występach dla Impact Wrestling. Jednocześnie raczej przekreśla szanse na powrót do WWE.Informowaliśmy niedawno o planach wobec gali Hell in a Cell. AT&T Center ostatnio zapowiedziało kolejny pojedynek. 16 września ma dojść do tag teamowej walki Dean Ambrose i Seth Rollins vs Drew McIntyre i Dolph Ziggler. Oczywiście karta może ulec sporym zmianom, ale te zapowiedzi mniej więcej nakreślają plany WWE na nadchodzące tygodnie.

Małą wpadkę zaliczył ostatnio znany dziennikarz - Dave Meltzer. Podczas ostatniej audycji skrytykował Billie Kay i Peyton Royce. Stwierdził, że obydwie za bardzo skupiają się na wyglądzie, zamiast na poprawie umiejętności. Szybko Meltzer przeprosił je na Twitterze. Spotkał się jednak ze sporą krytyką ze strony pozostałych zawodników i zawodniczek.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy