Gwiazda NXT kończy karierę? Przyszłość Liv Morgan

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 109

Gościem najnowszego odcinka podcastu Lillian Garcii był dwukrotny WWE Champion, AJ Styles. Lider The O.C. potwierdził w nim, że zamierza zakończyć karierę w federacji Vince'a McMahona. Dodał również, że podpisany w tym roku kontrakt jest najprawdopodobniej jego ostatnim, po jego zakończeniu planuje bowiem poświęcić czas rodzinie.

Po Internecie rozniosła się w ostatnich dniach wiadomość, jakoby Kacy Catanzaro, gwiazda NXT oraz pierwsza w historii kobieta-finalistka programu "American Ninja Warrior", poprosiła WWE o rozwiązanie kontraktu. Informacja ta, podana pierwotnie przez portal "Squared Circle Sirens", okazała się nieprecyzyjna - przynajmniej na ten moment. Jak donosi Dave Meltzer, zmagająca się z kontuzją pleców zawodniczka faktycznie rozważa zakończenie kariery zapaśniczej, póki co jednak nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie i wciąż pozostaje pod kontraktem federacji.

Liv Morgan sugeruje nadchodzące zmiany w swojej postaci:Powyższy tweet rozbudził wśród fanów lawinę spekulacji dotyczących nowego gimmicku byłej członkini The Riott Squad. Jedną z ciekawszych (i bardziej szalonych) pogłosek stanowi pomysł, jakoby WWE planowało powierzenie jej roli Abby The Witch, członkini planowanej stajni pod wodzą Braya "The Fienda" Wyatta. Bardziej prawdopodobne wydają się jednak pogłoski, jakoby federacja planowała uczynić z Morgan jednego z czołowych face'ów brandu - szczególnie potrzebnego w obliczu niespodziewanego heel turnu, jaki w poniedziałek przeszła Bayley.

Batista będzie jedną z grywalnych postaci w nadchodzącej grze "Gears of War 5".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy