Goldberg na temat powrotu, Big Cass o zwolnieniu, push Braya Wyatta?

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

Zwolniony w czerwcu z WWE Big Cass w podcaście Bookera T nie dał namówić się na zdradzenie, dlaczego został wyrzucony z federacji, ale przyznał, że "uważa decyzję Vince'a McMahona za słuszną! Zawodnik dodał, że na jego miejscu postąpiłby tak samo i sam się zwolnił. Przypomnijmy, że według spekulacji powodem zwolnienia Big Cassa była jego niesubordynacja wyrażona m.in. przez atak na karła udającego Daniela Bryana, mimo wyraźnego zakazu ze strony prezesa.

W wywiadzie udzielonym "Inside The Ropes" Bill Goldberg powiedział, że gdyby dostał ofertę walki z The Undertakerem, to nie wahałby się, tylko wrócił od razu do ringu. Szanse na taki pojedynek wydają się jednak małe z powodu wieku Deadmana oraz ostrego stylu walki, który prezentuje Goldberg. Przypomnijmy, że zawodnik, który w 2016 roku powrócił z kilkunastoletniej emerytury, ostatni raz w kwadratowym pierścieniu widziany był noc po WrestleManii 33, na której przegrał pojedynek z Brockiem Lesnarem, tracąc przy tym WWE Universal Championship, a w swoim pożegnalnym promo stwierdził, że "jeszcze tu wróci". Ponadto w tym roku został dodany do WWE Hall of Fame.

Bray Wyatt prawdopodobnie w najbliższym czasie otrzyma solowy, face'owy push. Zawodnik podczas touru WWE po Europie pokonuje Jindera Mahala. Być może ich rywalizację zobaczymy niedługo w WWE TV, w celu przywrócenia Braya w łaski fanów, z których większość od dawna wydaje się być znudzona jego postacią.

Komentarze

Komentarze z forum ()

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy