Garza Jr blisko WWE, Gdzie odbędzie się WWE Payback?

Arkao
Newsów: 1409

Gwiazda federacji AAA oraz bratanek Hectora Garzy, Garza Jr może w najbliższym czasie dołączyć do WWE. Meksykanin miałby wystąpić w WWE Global Cruserweight Series. Kilka dni temu informowaliśmy, że również Kota Ibushi jest na liście życzeń federacji. Możemy więc spodziewać się, że w najbliższych miesiącach kolejne znane gwiazdy podpiszą kontrakt z WWE.

Tegoroczne WWE Payback prawdopodobnie odbędzie się w Chicago. WWE w najbliższym czasie odwiedzi to miasto, organizując tam Raw, więc możemy się spodziewać tam oficjalnego ogłoszenia.

WWE Network w przyszłym tygodniu wyemituje 30-minutową zapowiedź „NXT Greatest Matches Vol.1”. Abonenci będą mogli to obejrzeć w najbliższy czwartek.

Pojawiło się oficjalne logo gali NXT Takeover Dallas:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


WWE.com uruchomiło ankietę, w której zostało zadane pytanie: kto z trójki Roman Reigns, Dean Ambrose i Shane McMahon wygra swoje starcie na Wrestlemanii. Aktualnie na zdecydowanym prowadzeniu jest syn właściciela federacji, który zgromadził aż 56% głosów. Na drugim miejscu, z 29%, znajduje się Dean Ambrose.

Daniel Bryan pojawi się na Wrestlemanii Axxess, która odbędzie się w dniu najważniejszej gali roku. Były WWE World Heavyweight Champion pojawi się także na Wrestlemanii.

Shane McMahon promował Wrestlemanię w The Michael Kay Show. McMahon został zapytany, czy powrócił do pracy biznesowej, trenując jednocześnie do swojej walki. Shane powiedział, że koncentruje się teraz głównie na pojedynku z The Undertakerem, ale oczywiście obserwuje to, co dzieje się w jego firmie.

Według PWInsider, kolejnymi zapowiedzianymi osobami do tegorocznej klasy Hall of Fame będą The Fabulous Freebirds. Grupa ma zostać wprowadzona przez Kevina Von Ericha. Do tej pory ogłoszono, że w tegorocznej klasie HoF pojawią się Sting i The Godfather.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy