Gargano poza WWE, mistrz ROH z covidem, Jericho w szpitalu, oglądalność Dynamite

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

O ile jeszcze w ostatnich dniach było trochę wątpliwości, co do przyszłości Johnny'ego Gargano, tak teraz wszystko jest już jasne - 34-latek opuszcza WWE, stając się tym samym wolnym agentem. W jego kontrakcie nie wpisano klauzuli o konkurencji, więc zawodnik może w każdej chwili rozpocząć pracę dla innej organizacji.

Mistrz ROH Bandido uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-Cov-2 w swoim organizmie, przez co nie będzie mógł wystąpić na jutrzejszym PPV - Final Battle. Federacja ma wkrótce poinformować o ewentualnym zastępstwie dla czempiona.Zespół Fozzy musiał odwołać swój koncert w walijskim mieście Swansea, bowiem jego lider, Chris Jericho, został poddany hospitalizacji. Podobno jest to problem niezwiązany z COVID-19 i niegroźny dla gwiazdy AEW, ale jednak show musiało zostać odwołane.

Ostatni epizod Dynamite obejrzało 872 tysiące widzów, co jest delikatnym wzrostem względem 861 tysięcy sprzed tygodnia. Gala w kluczowej grupie demograficznej (18-49) uzyskała rating 0.33.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 10-12-2021 11:43:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy