FTR o odejściu z WWE, Cody Rhodes o wolności dla gwiazd, BTE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1120

Mistrzowie tag team AEW - FTR wzięli udział w podcaście Unrestricted. Dax Harwood wyjawił, że był moment, gdy do WWE średnio raz na miesiąc wysyłali zapytanie o możliwość rozwiązania umów. Sami czuli także w storyline'ach, że nie do końca byli traktowani poważnie, gdy pisano im skrypty do wypowiedzi.

Z kolei Cody Rhodes był ostatnio gościem audycji "Busted Open Radio". Aktualny TNT Champion odniósł się między innymi do faktu, że gwiazdy AEW walczą także dla innych organizacji. Cody uznał to za normalne w obecnych realiach, że nie można się zamykać. Ponadto nie można mówić, iż jest się najlepszym, będąc jedynie w jednym miejscu. Trzeba to też potwierdzać w innych. Podał za przykład Jona Moxleya, który ostatnio zawalczył na gali Josha Barnetta.

Cody w tej samej rozmowie skomentował również wolność kreatywną dla gwiazd. Przyznał, że oferują spore zaufanie poprzez taką możliwość. A nie wszyscy są na etapie rozwiniętych umiejętności w tej kwestii. Część gwiazd wciąż się uczy. Jednak widzi, jak niektórzy są zadowoleni, gdy publiczność przyjmuje coś z dużą wrzawą, a nie do końca ma świadomość, iż jest to wymyślone przez samego zawodnika.

"Critical Failure" - Being The Elite Ep. 226

Link do filmu

Cody Rhodes

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 19-10-2020 20:01:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy