Frekwencja podczas Elimination Chamber, podsumowanie wydarzeń

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 907

Newsy zawierają otwarte spoilery z gali Elimination Chamber 2020!

Za nami ostatnie PPV w drodze do WrestleManii 36. W Wells Fargo Center pojawiło się 14,853 osób. Do kick-offu dodano jeden pojedynek. The Viking Riders pokonali Curta Hawkinsa i Zacka Rydera. Reszta zaplanowanych wcześniej starć miała miejsce już w głównej karcie.

A główną rozpiskę otworzył pojedynek Daniela Bryana z Drew Gulakiem. Bryan wygrał dzięki swojej firmowej dźwigni. Ale w trakcie walki Gulak narobił mu sporo problemów i starcie stało na dobrym poziomie.

Andrade obronił WWE United States Championship w konfrontacji z Humberto Carrillo. Ponownie zobaczyliśmy parę interwencji Zeliny Vegi, a Andrade wygrał przez roll up.

John Morrison i The Miz z kolei nadal są WWE SmackDown Tag Team Championami. Wyszli zwycięsko z Elimination Chamber matchu, przypinając Jeya Uso z pomocą lin. W pojedynku pojawiło się parę nieporozumień, ale i zobaczyliśmy kilka efektownych akcji jak skok Lince Dorado czy wypadnięcie ze struktury Otisa.

Link do filmu

Aleister Black pokonał AJ'a Stylesa w No DQ Matchu. Nie zabrakło ingerencji Karla Andersona i Luke'a Gallowsa w to starcie. Ale Black ostatecznie wygrał dzięki pomocy Undertakera.

Link do filmu


Link do filmu

Street Profits również obronili swoje pasy. Pokonali Setha Rollinsa i Murphy'ego, ponownie przy drobnym udziale Kevina Owensa.

Link do filmu

Tego wieczoru zobaczyliśmy jednak nowego mistrza. Sami Zayn dość niespodziewanie przypiął Brauna Strowmana w Handicap Matchu i po raz pierwszy został Intercontinental Championem.

Link do filmu

Z Main Eventu zwycięsko wyszła Shayna Baszler, która zdominowała większość Elimination Chamber Matchu. Tym samym zawalczy z Becky Lynch na WrestleManii 36.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy