Foley zakażony koronawirusem, spoilery ze SmackDown

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1426

Mick Foley potwierdził, że zakaził się koronawirusem. WWE Hall of Famer miał zarazić się przy okazji wirtualnego podpisywania autografów dla fanów, mimo że w hotelowym pomieszczeniu z nim było tylko dwóch współpracowników i oni mieli założone maski. Potem okazało się jednak, że jedna z tych osób była zakażona. Foley jest w izolacji, święta i okres noworoczny spędził zatem osobno, bez rodziny.Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego SmackDown.

Za tydzień na SmackDown dojdzie do pierwszej obrony Intercontinental Championship przez Big E. Do walki z nim stanie Apollo Crews. Podczas ostatniego SD stanowili tag team i zdołali pokonać duet Baron Corbin & Sami Zayn. Potem po konfrontacji na backstage'u Big E zaakceptował wyzwanie Crewsa.

Dość niespodziewanie podczas niebieskiej tygodniówki powróciła Sonya Deville. Zawodniczka pojawiła się w telewizji po raz pierwszy od SummerSlam i walki z Mandy Rose. Deville, według stypulacji, po porażce miała zostać zwolniona z WWE. Organizacja storyline'owo przywróciła ją do pracy.


Całą galę zakończył kolejny brawl Kevina Owensa z Jeyem Uso i Romanem Reignsem. Owens ze scenografii z ekranami pokazującymi publiczność został rzucony prosto na stoły. Sygnalizuje to następną walkę Reignsa z Owensem o Universal Championship, tym razem na Royal Rumble.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy