Flair znowu zawalczy? Baretta z koronawirusem, kontrowersje z El Patronem

Giero
Newsów: 2030

Wygląda na to, iż Ric Flair na poważnie planuje powrót do akcji. "Wrestling Observer" poinformowało w ten weekend, że Hall of Famer regularnie ćwiczy, między innymi z Jayem Lethalem. Co prawda w sieci pojawiły się materiały z ich treningów, ale do tej pory wydawało się, iż Flair podchodził do tego rekreacyjnie. Tymczasem kreuje się szansa na jego pierwszą walkę od 2011 roku. Nie wiadomo tylko, gdzie odbyłby się jego powrót na ring. Raczej wątpliwe, iż dojdzie do tego w WWE.
Dla przypomnienia - oficjalnie to właśnie w WWE zdecydował się na koniec kariery w 2008 roku. Po przegranej z Shawnem Michaelsem nigdy więcej nie zawalczył w organizacji Vince'a McMahona. Mimo to wyłamał się z postanowienia, między innymi zaliczając jeszcze parę walk w TNA.

Trent Beretta został zmuszony do przerwy. Zawodnik został już wykluczony z sobotniego NJPW Capital Collision, a japońska organizacja poinformowała, iż Trent ma potwierdzonego koronawirusa.

Tymczasem przenosząc się z Japonii do Meksyku: ponownie było głośno o Alberto El Patronie. Doświadczony zawodnik, mimo jasnych wytycznych, pojawił się na zapleczu gali Kaoz Lucha Libre dwie godziny później niż powinien. Sfrustrowany promotor nie chciał dopuścić zawodnika do akcji. Wyrażono zgodę dopiero po kłótni z udziałem brata El Patrona. Co ciekawe, informacja wyciekła do mediów dopiero po kilku dniach, bo gala miała miejsce 6 maja.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy