Flair znowu zawalczy? Baretta z koronawirusem, kontrowersje z El Patronem

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

Wygląda na to, iż Ric Flair na poważnie planuje powrót do akcji. "Wrestling Observer" poinformowało w ten weekend, że Hall of Famer regularnie ćwiczy, między innymi z Jayem Lethalem. Co prawda w sieci pojawiły się materiały z ich treningów, ale do tej pory wydawało się, iż Flair podchodził do tego rekreacyjnie. Tymczasem kreuje się szansa na jego pierwszą walkę od 2011 roku. Nie wiadomo tylko, gdzie odbyłby się jego powrót na ring. Raczej wątpliwe, iż dojdzie do tego w WWE.
Dla przypomnienia - oficjalnie to właśnie w WWE zdecydował się na koniec kariery w 2008 roku. Po przegranej z Shawnem Michaelsem nigdy więcej nie zawalczył w organizacji Vince'a McMahona. Mimo to wyłamał się z postanowienia, między innymi zaliczając jeszcze parę walk w TNA.

Trent Beretta został zmuszony do przerwy. Zawodnik został już wykluczony z sobotniego NJPW Capital Collision, a japońska organizacja poinformowała, iż Trent ma potwierdzonego koronawirusa.

Tymczasem przenosząc się z Japonii do Meksyku: ponownie było głośno o Alberto El Patronie. Doświadczony zawodnik, mimo jasnych wytycznych, pojawił się na zapleczu gali Kaoz Lucha Libre dwie godziny później niż powinien. Sfrustrowany promotor nie chciał dopuścić zawodnika do akcji. Wyrażono zgodę dopiero po kłótni z udziałem brata El Patrona. Co ciekawe, informacja wyciekła do mediów dopiero po kilku dniach, bo gala miała miejsce 6 maja.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy