Finn Balor wyjdzie z WrestleManii z pasem Intercontinental? Partner Strowmana

Arkao
Newsów: 1409

Prawdopodobnie na WrestleManii 34 poznamy nowego mistrza Intercontinental. Seth Rollins ma w najbliższym czasie rywalizować z Romanem Reignsem o pas Universal, więc logiczne jest, że nowym Championem zostanie Finn Balor. Byłoby to pierwsze mistrzostwo Irlandczyka od czasu zdobycia tytułu mistrzowskiego Universal na SummerSlam 2016. Na ten moment wydaje się, że drugi midcardowy pas pozostanie w rękach Randy'ego Ortona, który wygra Fatal 4 Way o tytuł mistrza Stanów Zjednoczonych.

Informowaliśmy już o tym, że bardzo możliwe, że w najbliższych tygodniach dojdzie do zmiany władz na SmackDown. Wiele wskazuje na to, że nowego General Managera niebieskiego brandu poznamy już dwa dni po WrestleManii. Zastąpi on Daniela Bryana, który może wrócić do kariery regularnego wrestlera. Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się takie osoby jak Hulk Hogan, a nawet Jeff Jarrett.

W ostatnich dniach w sieci popularna zrobiła się teoria mówiąca, że tajemniczym partnerem Brauna Strowmana na WrestleManii 34 będzie Alexa Bliss. Nie jest to jednak zbyt realne, bowiem oficjele chcą, by Braun wygrał te tytuły, a następnie bronił ich ze swoim partnerem w Arabii Saudyjskiej, gdzie prawdopodobnie nie będzie walk z udziałem kobiet.

20 lat temu Stone Cold został mistrzem WWF:


Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Wszyscy uczestniczy walki o pas Intercontinental mają powód i przejawy do tego aby odnieść zwycięstwo i zdobyć lub obronić tytuł. Takim sposobem mi pasuje jakikolwiek rezultat tegoż pojedynku, lecz ze wszystkimi doniesieniami to Finn wygra i cóż, może to być jak najbardziej dobre, a Rollins niech leci na Reignsa( oby heelowego) :-)

napisane przez feltzz w dniu : 30-03-2018

JJ nowym GM SD ? To by było zabawne :lol: Roode dostanie push ? :P

napisane przez filomatrix w dniu : 30-03-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy