Fatal 4-Way o mistrzostwo WWE, Kontrakt Sereny Deeb, Co z rywalizacją Jordana z Rollinsem?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Na kolejnym SmackDown dojdzie do walki Dolpha Zigglera z Baronem Corbinem. Shane McMahon ogłosił na Twitterze, że jej zwycięzca dołączy do AJ’a Stylesa, Kevina Owensa i Samiego Zayna i tym samym na Fastlane zobaczymy Fatal 4-Way o mistrzostwo WWE.
WWE ogłosiło podpisanie kontraktu z Sereną Deeb. Nie powróci ona jednak w roli zawodniczki, a zostanie trenerką w Performance Center. Deeb walczyła dla federacji w latach 2009 – 2010, a w ubiegłym roku pojawiła się w turnieju Mae Young Classic, gdzie dotarła do drugiej rundy.

Jason Jordan przeszedł we wtorek nieinwazyjny zabieg na kontuzjowanym karku, podczas którego lekarze zmniejszyli nacisk na nerwy. Uraz zawodnika pokrzyżował plany WWE, które chciało, by zarówno on, jak i Seth Rollins wzięli udział w Elimination Chamber Matchu. Tam na dobre miał rozgorzeć konflikt między nimi, który doprowadziłby do walki na WrestleManii. Jest jednak szansa, że do tego pojedynku dojdzie, chociaż obecnie nie wiadomo, ile czasu Jordan będzie pauzował.

Na ubiegłym SmackDown Charlotte pokonała Liv Morgan. Jako że plany dla córki Rica Flaira na WrestleManię nie są jeszcze do końca sprecyzowane, to w kolejnych odcinkach niebieskiej tygodniówki ma ona mierzyć się z kolejnymi przedstawicielkami Riott Squad.

Cathy Kelley o dużej szansie dla Zigglera i Corbina:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

"No to panowie... w przyszłym tygodniu walczycie o szanse kto jobbnie na Fastlane, nie spierdolcie tego" - Shane McMahon do Zigglera i Corbina.

Biorąc pod uwagę taką opcję to wydaję się, że może faktycznie KOSZ się nie rozpadnie i zawalczą z Usosami na WM, jeśli ci drudzy odprowadzą Bludgeon Brothersów już na Fastlane.
Oczywiście obwinianie się za porażkę i kłótnie też wchodzą w grę i jednak faktyczny singles match ratujący poziom WM jest jak najbardziej możliwy.

napisane przez CzaQ w dniu : 08-02-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy