Fala zwolnień w WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1055

Damien Sandow, King Barrett, Santino Marella, Cameron, Hornswoggle, Alex Riley, El Torito i Zeb Colter z dniem 6 maja zakończyli swoją przygodę z WWE. Poinformowała o tym federacja poprzez oficjalną stronę internetową.

O tym, że King Barrett zakończy pobyt w federacji Vince'a McMahona, wiadomo było od kilku tygodni. Anglik nie przedłuży wygasającej umowy w czerwcu. Barrett podziękował WWE i wszystkim ludziom z nim związanych na Twitterze.
Z kolei reszta osób została poinformowana o rozwiązaniu umów. Najbardziej może dziwić wymienienie wśród nich Santino Marelli, ale ten po zakończeniu kariery przez kontuzję był jeszcze związany kontraktem z WWE i sporadycznie występował na galach telewizyjnych oraz na live eventach.

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Barrett nie jest zaskoczeniem od czasu,gdy ogłosił,że nie przedłuży umowy.A-Ry wg Mnie nie potrzebnie wracał na ring.Dobrze pasował do stolika komentatorskiego w NXT.A o Sandowie wystarczy powiedzieć tyle,że jest teraz w TOP 10 Twittera na świecie.Super mi się oglądało go od początku,za wyjątkiem epizodu jako Macho-Mandow.Świetny na micu,dobry w ringu,over z fanami.Szkoda,że tak skończył

napisane przez adik231 w dniu : 06-05-2016

Santino to krążył gdzieś w głębi rosteru i byłem przekonany, że już dawno został wywalony. Barrett żadnym zaskoczeniem, na Rileya nie było pomysłu, Cameron to mnie nawet nie interesuje, El Torito to była bardziej ciekawostka niż "pełnoprawny" wrestler, Coltera szkoda bo był dobrym managerem.
Jeśli chodzi o Sandowa to pytam tylko - WHY WWE WHY?! I utalentowany i charyzmatyczny, mogli go chociaż do NxT "zdegradować" na pewien czas, a może by coś dla niego wymyślili.
Zwolnienie Hornsa przywodzi mi na myśl tylko - WRESZCIE, ALE DLACZEGO DOPIERO TERAZ?

napisane przez master71 w dniu : 07-05-2016

A więc już za parę miesięcy Wade Barret i Damien Sandow spotkają się gdzieś na szczytach TNA... I to nic złego! Wręcz przeciwnie! Chyba znów zacznę oglądać tą federację na bieżąco, bo w czasie ich debiutu(/ów) warto będzie być w temacie :)

napisane przez HrabiaZuo w dniu : 08-05-2016

Zawsze lubiłem Barretta. Pod względem charyzmy i majka miał potencjał. Udowodnił to nie raz (kapitalny w roli lidera Nexus i dobry jako Bad News), ale co jakiś czas - z kompletnie niezrozumiałych dla mnie powodów - upierdalano mu to zmianą gimmicka oraz wikłaniem w jakieś bezsensowne historie. Aż takim fanem nie jestem, żeby dla niego oglądać teraz TNA, czy gdziekolwiek on się pojawi, ale na pewno rzucę okiem.

napisane przez Ghostwriter w dniu : 08-05-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy