Face turn czołowej gwiazdy Raw? Santino Marella miał zostać GM'em SmackDown?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

WWE planuje podobno w niedługim czasie face turn Ruseva. Zawodnik zakończył już feud z Romanem Reignsem, a na jednym z live eventów ma zmierzyć się z Brockiem Lesnarem, który w feudzie z Goldbergiem odgrywa rolę heela. Walka ta ma być pierwszym krokiem do pełnego turnu Bułgara. Zmiany nie ominą oczywiście także jego żony, Lany, która ma mieć spory wpływ na przekonanie fanów do swojego partnera.

Santino Marella w wywiadzie z Main Event Radio przyznał, że WWE planowało jego powrót w roli niezwiązanej z walką w ringu. Jak wierzy sam zawodnik, miał on występować w roli Generalnego Managera SmackDown, federacja zdecydowała się jednak powierzyć tę rolę Danielowi Bryanowi.

Na jednym z ostatnich live eventów NXT promem w ringu zadebiutował Big Damo. Zawodnik jest jednym z najnowszych nabytków federacji, kontrakt podpisał w czerwcu.
Abonenci WWE Network będą mogli wkrótce oglądać dwie kolejne kolekcje, które federacja planuje dodać do platformy w poniedziałek. Pierwsza z nich skupi się na postaci Macho Mana Randy’ego Savage’a, w drugiej zaś zobaczymy kolejny rozdział rywalizacji Steve’a Austina i Vince’a McMahona.

Edge i Christian pracują nad pomysłami na 2 sezon ich programu:


Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Rusev turnowany na face'a ? Jakoś tego nie widzę, ale CT ma różne dziwne pomysły :]

napisane przez filomatrix w dniu : 06-11-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy