Extreme Rules 2021 - Podsumowanie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1425

Za nami gala Extreme Rules 2021 . Odbyła się w Columbus, Ohio w nocy z niedzieli na poniedziałek polskiego czasu. Poniżej podsumowanie najważniejszych wydarzeń z show.

Ostatecznie w pre-show zobaczyliśmy jednak jeden pojedynek. Ale nie było to żadne nowe starcie, a przesunięte z karty głównej. Liv Morgan pokonała Carmellę, finalizując ich kilkutygodniową rywalizację. Natomiast w samej karcie głównej na otwarcie doszło do bonusowej walki. The New Day zmierzyli się z zespołem AJ'a Stylesa, Omosa i Bobby'ego Lashleya. Big E wykorzystał nieporozumienie u rywali i zgarnął decydujące przypięcie.

The Usos nadal są mistrzami SmackDown. Tym razem poradzili sobie z The Street Profits.

Charlotte Flair nie tylko zachowała mistrzostwo kobiet Raw, ale i zniszczyła lalkę Lilly. Można zatem spodziewać się, że Alexa Bliss będzie chciała dokonać zemsty.

To był szczęśliwy dzień dla Damiana Priesta. Nie tylko świętował urodziny (ma 39 lat), ale także wyszedł triumfalnie z Triple Threat Matchu o US Championship. Poradził sobie z dwoma doświadczonymi rywalami: Jeffem Hardym i Sheamusem.

Jako no contest zakończyła się za to walka Becky Lynch z Biancą Belair. To oczywiście oznacza, że Lynch nadal będzie mistrzynią kobiet na SmackDown. W pojedynek zaingerowała powracająca Sasha Banks, która zaatakowała obydwie zawodniczki.

Nietypowy finisz miała walka wieczoru. Roman Reigns obronił WWE Universal Championship i tym samym przetrwał konfrontację z Demonem. Balor szykował się do akcji firmowej z narożnika... podczas gdy górna lina załamała się. Finn spadł z impetem na matę, Reigns dołożył Spear i zgarnął zwycięstwo.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Trochę bym się wkurzył gdybym odpalił ppv dla np. Liv a oni ją od tak przesuwają do pre-show, którego nikt nie ogląda :D

napisane przez MattDevitto w dniu : 27-09-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy