Elimination Chamber 2022 - Podsumowanie, nowe walki w karcie WM 38

Giero
Newsów: 2023

Za nami kolejna gala specjalna od WWE w drodze do WrestleManii 38. W Jeddah doszło do Elimination Chamber, które ukształtowało główne walki na WM.

W trakcie kick-off show Rey Mysterio zdołał pokonać The Miza. Nie zabrakło nieczystych zagrań Miza, ale i interwencji Dominika. Po pojedynku sfrustrowany Miz próbował kontynuować atak na rywala, lecz nie dał sobie rady z Reyem i Dominikiem.
Już potem, w trakcie głównej części show Miz zapowiedział, że znajdzie pomoc do rywalizacji z Mysterios. Wiele osób zaczęło spekulować czy to nie będzie Cody Rhodes, który ma wrócić do WWE. Ale w mediach pojawiła się też mocna kandydatura Logana Paula.

Na otwarcie głównej części show zobaczyliśmy szybką walkę o Universal Championship. Roman Reigns poddał Goldberga i obronił tytuł.

Następnie Bianca Belair wyszła zwycięsko z komory eliminacyjnej i na WrestleManii zawalczy o mistrzostwo kobiet Raw. W ostatniej dwójce były Belair i Alexa Bliss.

Ronda Rousey i Naomi zdołały pokonać Sonyę Deville oraz Charlotte Flair. Rousey walczyła z jedną ręką zawiniętą za plecami.

Potem Drew McIntyre rozprawił się z Madcapem Mossem w Falls Count Anywhere matchu, mimo ingerencji Happy Corbina.

Lita była bardzo blisko pokonania Becky Lynch, ale mistrzyni w decydujących momentach zaskoczyła pretendentkę. Tym samym na WrestleManii dojdzie do wyczekiwanego finiszu rywalizacji Becky Lynch - Bianca Belair.

Ostatecznie nie doszło do walki The Usos z Viking Raiders. Mistrzostwie SmackDown zaatakowali wikingów, nie dopuszczając do pojedynku.

W main evencie Brock Lesnar po raz siódmy został mistrzem WWE. Z Elimination Chamber musiał wypaść Bobby Lashley, który został kontuzjowany po akcji Setha Rollinsa na Austinie Theorym w jego komorę. W ostatniej dwójce byli Lesnar i Theory.
Po walce WWE oficjalnie zapowiedziało walkę Champion vs Champion, czyli kolejne starcie Lesnara z Reignsem na WM 38.

Skróty gali:

Link do filmu

Link do filmu


Aktualna karta WrestleManii 38:

Title vs. Title Match
WWE Champion Brock Lesnar vs. WWE Universal Champion Roman Reigns

Raw Women's Title Match
Bianca Belair vs. Becky Lynch (c)

SmackDown Women's Title Match
Ronda Rousey vs. Charlotte Flair (c)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy