Edycja profilu Donalda Trumpa na stronie internetowej WWE, Gwiazdy ECW na zapleczu SD

Arkao
Newsów: 1409

WWE oficjalnie ogłosiło kartę na live event w Osace, na którym udział wezmą głównie gwiazdy NXT. Zapowiedziano cztery japońskie gwiazdy, którymi są Tajiri, Asuka, Akira Tozawa (jeszcze nie zadebiutował w NXT) oraz Hideo Itami. Nie wiadomo jednak, czy Itami weźmie udział w jednej z walk, czy tylko pojawi się na arenie.

Telewizja E! oraz WWE poinformowały dziś, że powstanie kolejny sezon programu Total Bellas. Emisja ma mieć miejsce w 2017 roku, lecz nie wiadomo jeszcze, w którym miesiącu rozpocznie się nadawanie nowej serii.

Steve Austin podczas rozmowy z PWTorch Live Cast został zapytany o swoje zdanie na temat powrotu Billa Goldberga. Stone Cold stwierdził, że jest zadowolony, że doszło do powrotu Goldberga do WWE, bowiem jego poprzedni run w federacji był bardzo udany.

Wrestlinginc.com poinformowało, że na zapleczu wczorajszego SmackDown byli obecni Tommy Dreamer, Bubba Ray Dudley oraz Taz. The Human Suplex Machine przy okazji nagrywał materiały, które mają być wyemitowane na WWE Network.
WWE.com dokonało edycji profilu WWE Hall of Famera Donalda Trumpa. Ma to oczywiście związek ze zwycięstwem reprezentanta partii Republikanów w wyborach, których stawką był fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych.

W dzisiejszym odcinku NXT TV dojdzie prawdopodobnie do zapowiedzi sobotniej gali NXT TakeOver: Toronto. Nie wiadomo, czy wyemitowane zostaną jakieś walki, lecz możliwe, że fani będą mieli okazję obejrzeć starcie między Cedriciem Alexandrem a Andrade "Cien" Almasem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy