Edge stoczy pojedynek podczas WrestleManii 36?

Arkao
Newsów: 1405

Pojawiły się pogłoski, że podczas zbliżającej się WrestleManii do ringu powrócić może Edge. Rated R Superstar po dziewięciu latach przerwy jest całkowicie zdrowy i mógłby stoczyć pojedynek nawet jutro. Podobno znajduje się on na krótkiej liście życzeń federacji dotyczącej największej gali roku. Wszystko więc zależy od samego zawodnika, który musiałby wyrazić zgodę. Co ciekawe, Kanadyjczyk był ostatnio widziany w Pittsburghu, gdzie pracuje główny lekarz WWE.

Drugim nazwiskiem na tej liście jest CM Punk, ale w tym przypadku nie ma żadnych przecieków. Bardzo możliwe, że wszystkiego o jego potencjalnym występie na WrestleManii dowiemy się podczas Royal Rumble.

EdgeCM Punk

dodane przez Arkao w dniu: 17-12-2019 21:09:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Edż to mój ulubiony zawodnik, ale szzerze? Nie chciałbym jego powrotu. Dlaczego? Duży ring rust, powrót po kontuzji, możliwy przeciwnik, z którym nie miałby chemii. A tak to już przyzwyczaiłem się do myśli, że już nigdy w ringu go nie zobaczę i niech lepiej jego ostatnim pojedynkiem będzie dość przyjemny opener WMki którejśtam (27?) gdzie wygrał z Del Rio niż miałby rozmieniać się na drobne niczym HBK sprzedając duszę arabom. Teraz dzieci pewnie myślą - HBK? Ten co miał być taki zajebisty, a kiche odjebali pojedynek na Crown Jewel? To on nie jest taki dobry. Nie chce żeby też tak o Adamie myśleli.

napisane przez CzaQ w dniu : 18-12-2019

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy