Dywizja "205" otrzyma własne tytuły drużynowe?

Arkao
Newsów: 1409

Wiele razy informowaliśmy, że na WrestleManii 34 dojdzie do finału turnieju o pas mistrzowski Cruiserweight. Pojawiły się pogłoski, że krótko po tej gali w życie wejdzie nowy pomysł związany z tą dywizją. Podobno Triple H ma wprowadzić w 205 Live tytuły drużynowe. Nie wiadomo, czy faktycznie do tego dojdzie, ale jeżeli tak będzie, to możemy się spodziewać kolejnych transferów z NXT do „fioletowego” brandu.

Na wczorajszym Raw po walce z Braunem Strowmanem na noszach zniesiony został Elias. Możliwe, że federacja nie planuje nic dla niego na WrestleManii 34, a jednocześnie uważa go za zbyt dużą postać, by zwyczajnie nie umieścić go w karcie. Właśnie dlatego Samson może przez ponad miesiąc sprzedawać kontuzję, a później powrócić na Raw lub SmackDown.

WWE szykuje swoją własną formę Final Deletion Matchu z udziałem Matta Hardy'ego. Oczywiście nie wiadomo, kiedy dojdzie do jego walki z Brayem Wyattem, ale pojawiły się pogłoski, że może być to WrestleMania 34. Z drugiej strony - na największej gali roku Matt razem ze swoim bratem może podejmować The Bar w walce o pasy drużynowe.


dodane przez Arkao w dniu: 06-03-2018 09:37:49

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Tak samo potrzebne jak kiedyś tagi kobiet. Lepiej jakby w NXT dali tytuł midcardowy.

napisane przez CzaQ w dniu : 06-03-2018

^ O pasach tag dla kobiet też były ploteczki, a że jest parcie na promowanie kobiet i tworzenie historii, to sądzę, że jest to kwestia czasu.

napisane przez Badu w dniu : 06-03-2018

Ta, pasy tt kobiet to niestety kwestia czasu, wpierw jednak trzeba będzie połączyć rostery, żeby w ogóle miał kto o te pasy walczyć.

Jakby potwierdziły się ploty o Eliasie, to gość dostałby ładną "nagrodę" za świetną robotę w ostatnich miesiącach... szczególnie, że do kolejnej WM-ki mogą go już dawno spuścić w kiblu :/

napisane przez Kcramsib w dniu : 06-03-2018


Cytat: CzaQ

Tak samo potrzebne jak kiedyś tagi kobiet. Lepiej jakby w NXT dali tytuł midcardowy.


To już o wiele lepszym pomysłem są pasy tt kobiet i 205, bez dwóch zdań.

napisane przez Merkantylizacja w dniu : 06-03-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy