Dynamite ponownie wygrało rywalizację z NXT, Jake Hager atakuje WWE

Arkao
Newsów: 1409

Wielu widzów federacji All Elite Wrestling zauważyło, że podczas środowego Dynamite walki były dłuższe oraz stały na wyższym poziomie niż tydzień wcześniej. Ma to związek z faktem, że w poprzednim tygodniu spadły ratingi tygodniówki i osoby odpowiedzialne za nią raczej będą unikać typowych squashów. Oczywiście będą momenty, że będzie to konieczne, by podbudować jakąś postać, ale raczej ma być to rzadkość i jeżeli już do tego dojdzie, to pod koniec odcinka, a nie na początku.

Pozostając w temacie oglądalności - mimo że ponownie widownia Dynamite spadła, to jednak podskoczył rating w grupie komercyjnej. Przed odbiornikami telewizorów zasiadło 963 tysiące widzów, czyli o około 50 tysiące mniej niż w tamtym tygodniu. Sam rating w grupie wiekowej 19-49 podskoczył do 0.45 z 0.44. Tym samym czwarty raz z rzędu udało się im pokonać NXT.

Jake Hager podczas jednego z ostatnich wywiadów został zapytany o swoją przeszłość. Były World Heavyweight Champion stwierdził, że w WWE był bardzo zagubiony oraz nie bardzo mógł pokazać, co faktycznie potrafi. Obecnie widzi w federacji wiele takich osób i wymienił m.in. Bobby'ego Lashleya oraz Cesaro.

Jack Swagger

dodane przez Arkao w dniu: 25-10-2019 16:01:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy